dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z182 Marty i Marcina

Salon

Oceń ten wpis
Moim ulubionym oświetleniem po ledach w łazience, w których zakochałam się bezgranicznie jest żyrandol nad stolikiem kawowym, oczywiście wirtualnym. To Zuma Line Champagne 5, wart swojej ceny i efektu.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zwisy w salonie dobre.jpg
Wyświetleń:	654
Rozmiar:	75,7 KB
ID:	380521

Na koniec moje wymarzone drzwi do spiżarni z cichym domykiem. Rewelacja, chodzą lekko mimo, że ważą prawdopodobnie ok. 35kg. Zamontowane są na systemie laguna, który zamówiłam z internetu.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Drzwi spiżarnia.jpg
Wyświetleń:	585
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	380520

Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że już niedługo odezwę się z większą ilością zdjęć.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar jerzyka51
    Witam
    Też mam przewidziane miejsce na spiżarnie. Półki też myślę wykonać ,tak jak wy je zrobiliście.
    Zainteresowałem się tymi drzwiami do waszej spiżarni. Mogłabyś coś więcej o nich napisać. Będę ich potrzebował min 2 sztuki . Do spiżarni będą dwa wejścia ,by ewentualne brudne ,ciężkie rzeczy nie nosić po całym domu.
    Miłego dnia J.Korona
  2. Avatar Nani
    Wchodzisz na stronę www.laguna.pl tam są przeróżne systemy do drzwi suwanych, 3 z nich są do drzwi szklanych, nazywa się porta glass. Można zakupić system na 8, 10 lub 12mm grubości szkła. Najpierw skonsultuj się z jakimś szklarzem jaką taflę szkła Ci zrobi. My zdecydowaliśmy się na 8mm. System jest zaciskowy, więc musisz mieć otwory tylko na klamkę. Jeśli chcesz dokupujesz spowalniacz, tzw. samodomykacz, żeby zwyczajnie móc puścić je, a one się cicho domkną. Ja dogadałam się z moim szklarzem i po zakupie tego systemu dałam mu wszystkie elementy, przywieźli taflę i zamontowali całość na gotowo. A klamka, to zwykły uchwyt do mebli kuchennych Schneider, do kupienia w internecie.
  3. Avatar jerzyka51
    Dziękuję za dokładny opis. Niestety chyba w mojej "dziurze" o szkło na drzwi będzie ciężko.

    Jest chyba jeden szklarz ,ale spytam .
    Miłego wieczoru J.Korona