dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

gosia888

Iskierka Gosi :)

Oceń ten wpis
Pierwsza porażka

W niedzielę widziałam się z murarzem. Bałam się tej rozmowy bo wcześniejsza rozmowa była taka trochę palcem na wodzie pisana. Zobaczył rysunek w katalogu i tak na oko powiedział 20-25tys. Daliśmy mu zaliczkę, bo baliśmy że już nie znajdziemy nikogo. No i wczoraj umówiliśmy się na podpisanie umowy.
Przejrzał projekt i powiedział że musi sie podnieść. Gadał bzdury że to poddasze użytkowe ( a co niby wtedy nie widział ) i takie tam i podniósł się na 30tys. Wściekła jestem ale nie mamy innego wyjścia. Inni ludzie na forum płacą za taki dom 25 - 26 tys. Ale z drugiej strony to też zależy kiedy się umawiasz. Przeboleję jeszcze te 5 tys ale żeby chociaż był solidny. Podobno taki jest a jak wyjdzie, to zobaczymy.

Z dobrych wiadomości to mam tylko taką że chce jak najwczesniej zacząć. Powiedział maj/czerwiec. Zobaczymy kiedy dostaniemy PnB. Dzisiaj składamy papiery architektowi i ma przez tydzien czasu zaadaptowac i składac do starostwa. Jeżeli wszystko by było w porzadku to 2 tyg i powinnismy dostac PnB tak przynajmniej nam architekt mowi. Niestety mogą sie przyczepić do drogi. Ale wtedy oświadczenie piszemy. Jejku powoli zaczyna do mnie docierać że naprawdę się budujemy. Nie wiem jak to wszystko pójdzie.

Aha jeszcze ważna rzecz materiałów nie kupiliśmy. Znaczy mamy tylko cegłę zamówioną. 2 i 4 maja (oczywiscie jesli bedzie otwarte) chcialabym pojezdzic po hurtowniach i w koncu cos zamowic.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum