dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kajetana

zaczynam pisanie

Oceń ten wpis
jednak człowiek się gubi w świcie komputerów... cała nerwowa byłam, bo nie umiałam wpisać odnośnika do swojego dziennika - w desperacji poprosiłam koleżankę z pracy o pomoc. Teraz już wszystko gra - mogę pisać i Wy możecie pisać. Dostałam ofertę na dom w technologii szkieletowej od jednej firmy - jak pozbieram wszystko to napiszę ile chcą i za co. Problemem jest niestety brak możliwości postawienia domu w stanie deweloperskim - firmy nie mają czasu. Dwie z trzech powiedziały, że stawiają tylko do surowego zamkniętego. A co dalej? Sama nie wiem. Majówka upłynie na odpoczywaniu/ pracy w ogrodzie (nie moim - rodziców) oraz przeglądaniu netu w poszukiwaniu innych firm - innych ofert zbieraniu. Na razie mam ofertę firmy: Domy Z Paczki ...
A że wiosna już widoczna wszędzie, zamiast się cieszyć znów mnie dopada depresja - po pracy do mieszkania w bloku powroty, wickendy wpraszane do znajomych, co posiadają ogródki i można doświadczać wiosny.
Zaczęłam jeździć na rowerze - wyczyn niemały - robię 2 do 3 okrążeń Malty w Poznaniu - sama jestem dumna, bo to wychodzi około 15-20 km. HUURA:)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum