dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

braza

Lekko pokręcona droga do Uroczyska

Oceń ten wpis
A i owszem, twórczo się zrealizowałam!
Ale od początku:
Maylandzia zwróciła uwagę, że nie ma pojęcia jak wygląda układ
domu ... no faktycznie! O tym szczególe zapomniałam bo ... ja przecież ten układ bardzo dobrze znam :wink:
Nadrabiam niedopatrzenie - z wiatrołapu wchodzi się do kuchni (wiatrołap nie zasługuje jeszcze na upublicznienie, straszliwy w nim bałagan).
Z drzwi widac od razu korytarz:

Po prawej stronie jest salon

po lewej oczywiście kuchnia

W głębi, za piecem kaflowym jest wejście do spiżarki.
W korytarzy wejścia do obu łazienek

i tuż przy schodach na poddasze do naszej sypialni

Schodami w górę

i po prawej stronie wejścia do dwóch pomieszczeń: pokoju gościnnego i przyszłego gabinetu.

Aktualnie w pokoju gościnnym goszczą wszystkie mniej i bardziej potrzebne rzeczy (i szafy Made in China :wink:

a w gabinecie nie ma światła - nie wiadomo dlaczego :roll:

Po lewej stronie są wejścia do apartamentów córci.
I tu uwaga: na ścianach moja radosna twórczość - sypialnia z gabinetem

i salonik, który nadal pełni rolę naszej sypialni
Taki widok od drzwi

a taki od strony okna


To by było na tyle, jeśli chodzi o układ domu, mam nadzieję, że już jest wszystko bardziej zrozumiałe.

I jeszcze się pochwalę twórczości w korytarzu:
ściana pod schodami tuż obok drzwi do piwnicy


Na zdjęciach może i nie widać wyraźnie, ale jeden z kwiatów jest w kolorze gaju oliwnego (ten co w kuchni) a drugi w dzikim winie (ten co w sypialni i na kominie)

Na ścianie przy schodach też sobie machnęłam kwiatka, już pojedynczego, w kolorze dzikiego wina.


Zdjęcia ostrzyżonego pigwowca i porządku wokół zrobię jutro, już nie zdążyłam, wyczerpały się akumulatorki a gdy były uprzejme się naładować było już za ciemno.
Walka z pigwowcem była zażarta: potwornie boli mnie lewy nadgarstek, nie wiem, czy nadwyrężony, czy stłuczony. Uzbrojenia odpowiedniego nie mam do takich działań, pigwowiec to wróg zacięty, nie da się tak łatwo pokonać :-?
I na dzisiaj to by było tyle ... chyba ... taaak, wystarczy... :P
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum