dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Koszenie, koszenie, koszenie. Zimno, zimno, leje i leje. Najzimniejsza i najmokrzejsza wiosna jaką pamiętam. Czereśni będzie mało, jabłek wcale, gruszek trochę. Truskawki kwitną.

    Tego lata robót budowlanych będzie tyle ile sam zrobię korzystając z zapasów materiałów zgromadzonych wcześniej. Obiecanego 0.5 Mzł nie udało się do końca zarobić, ale powstały 2 z 3 planowanych oddziałów firmy i powolutku zaczynają przynosić zyski. Zyski zabierają banki z których ...
  2. Nasza BUKOWA CHATKA

    Znowu pójdę spać prawie o świcie, ale przysiadłam jeszcze na chwilę,
    bo zostało mi do pokazania parę zdjęć z minionego weekendu.
    Jutro po pracy jadę do Bukowej Chatki na cały długi weekend i.. już ogromnie się cieszę.
    W poniedziałek wracam prosto do pracy, odsiaduję tam ok. trzy tygodnie i idę na dwa tygodnie zaległego urlopu. :lol2:
    W tym czasie mam cichą nadzieję na moją ostateczną przeprowadzkę.
    Hurrrraaa !!!

    A to ostatnie ...
  3. Dom w Rododendronach5P- Ania&Uki-budowanie marzeń

    Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma tak źle, aby nie mogło być jeszcze gorzej...w zeszłym roku wydawało nam się, że natura jest przeciwko nam, no ale w tym roku to już chyba jakiś abstrakt!Życzliwi znajomi z pracy zachęcają do rychłego zakończenia budowy, aby oni- świat w sensie - odzyskał aurę,pogodę, słońce...
    Zatem jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma...czy można polubić krople deszczu na karku...nie wydaje mnie się
    Ale ale, pozwolę sobie ...
  4. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 01-06-2010 - 22:49 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Ponieważ jestem wzrokowcem, a nowe i szalone pomysły mojego męża odnośnie zmian naszego domu jakoś mnie nie przekonywały tak na słowo, zawzięłam się i stworzyłam własną wizualizację 3D, naszego "Domu z płaskim dachem, który tak naprawdę jest bardzo mało płaski".
    Bardzo proszę o wyrozumiałość, ponieważ to mój wizualizacyjny debiut tak naprawdę, i dopiero się tej skomplikowanej (jak dla humanistki) sztuki uczę. Dom został zeskalowany tak więc wymiary ...
  5. Sasza ii

    Wlasnie zrobilam makiete mojej Saszki juz po przerobkach i musze powiedziec,ze to jest to czego szukalismy.Jutro postaram sie wstawic fotki,a prawde mowiac mam jeszcze z tym problem.Z pozdrowieniami dla wszystkich ,ktorzy tu wpadaja.
Strona 1 z 16