dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek i ogród różany Moni

    Efekt dzisiejszych zakupów w OBI - troszkę wiosny, czyli piękne szafrany - po kwitnieniu pójdą do gruntu, żeby za rok już tam zakwitnąć wśród innych:


    i jeszcze wspaniały Filodendron, czy inaczej Monstera - zanim się przeprowadzimy do nowego domu, to prawie urośnie i będzie w sam raz do salonu :D :
    ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Efekt dzisiejszych zakupów w OBI - troszkę wiosny, czyli piękne szafrany - po kwitnieniu pójdą do gruntu, żeby za rok już tam zakwitnąć wśród innych:


    i jeszcze wspaniały Filodendron, czy inaczej Monstera - zanim się przeprowadzimy do nowego domu, to prawie urośnie i będzie w sam raz do salonu :D :
    ...
  3. Selene II - dziennik budowy E&S

    i na koniec jeszcze mała dygresja na temat budowy i wykańczania.. motyw znany zapewne wszystkim inwestorom, którzy muszą uporać się nie tylko z problemami natury technicznej, finansowej lub prawnej, ale czasami również ze swą drugą połową, by przekonać ją do swych racji.. :)
    u nas ostatnio 'na topie' była kwestia wyboru wkładu kominkowego i obudowy..

    ja: kochanie, podesłałam ci na maila link z namiarem na dwa modele wkładów, które mi się podobają.. widziałeś? ...
  4. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

  5. Dom Piczmana

    10 Styczeń

    Domek robi się przytulny :




    Do reszty pomieszczeń karnisze zakupione, w tym tygodniu okna zostaną ozdobione, po 4 miesiącach mieszkania :)

    Ale lepiej późno ...
Strona 1 z 22