dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik Żaby

    :roll: Zdecydowałam sie podzielić z Wami moimi przygodami z budową. Wprawdzie niedawno zaczęłam ale niespodzianki towarzyszą mi od zdobycia pierwszego papierka tj wygranie przetargu i kupno działki.
    Zbieranie dokumentacji zajęło mi prawie rok. Związane to było z zakończeniem ważności planu zagospodarowania miasta. Było wiele zachodu ze zgromadzeniem ale opowiem Wam o jednym przejściu związanym z uzyskaniem zgody na zmianę nachylenia połaci dachowych ;-).W warunkach zabudowy ...
  2. Wielki Podrzutek Jagny

    Chcemy przy okazji pozbyć się gniazda Małych Czarnych, bo skubane po upadku pierwotnej wersji, zmodernizowały technikę i wytreściły się nad naszą sypialnią. Niestety jest za późno. W gniazdku są trzy jajeczka. Nikt nie ma sumienia ruszyć gniazdka z zawartością....Tak więc czekamy na Małe Czarne Trojaczki.
    gniazdko:


    Nasza ekipa opuszcza nas, ale niezupełnie. Budują teraz ...
  3. Wielki Podrzutek Jagny

    W parę dni później wchodzi ekipa na ścianki. Tak więc ścianki działowe są prawie gotowe. Prawie, bo brakuje kuchni i wiatrołapu. Kuchni brakuje specjalnie, bo będzie murowana z cegły klinkierowej w bliżej mi nieznanej przyszłości. Wiatrołapu brakuje, bo zabrakło bloczków a i tak mój Mąż się upiera, że wiatrołap będzie „lekki” czyli drewno i szafy. Ja wolę murowany, a że na razie jest wszystko tak jak ja wolę, to pewnie dokupimy tych parędziesiąt bloczków ...
  4. Wielki Podrzutek Jagny

    10 maja 2005
    Przerwy w pisaniu dziennika mają jednak jakiś sens: wydaje się, że robota szybciej się posuwa. Najpierw mój Mąż rozbiera rusztowania ze schodów, które wyglądają teraz tak:
    schody tarasowe:

    schody przy głównym wejściu:
  5. dziennik kasi i katarka

    10 maj 2005

    Kiedy poprzednim razem pojawiłem się na działce ujrzałem u sąsiada taki oto obrazek:



    Momentalnie włos mi się na głowie zjeżył i krew we mnie zawrzała. Jak to?
    Betonowe ogrodzenie będzie robił?!? Nie, nie i jeszcze raz nie!!! Tylko nie to!!! Betonowa dżungla, alienacja itp. itd. łomatko! Byłem przerażony, ponieważ zaczął się ziszczać jeden z moich ...
Strona 1 z 4