dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Żona z dziećmi na działce to dzień stracony. Zerowa wydajność pracy. Zawracanie głowy duperelami. Czy dzieci muszą być zawsze czyste!? Nie rusz, nie dotykaj, uważaj bo się pobrudzisz. Jeszcze trochę czasu minie zanim druga połowa zrozumie.

    Wiem do czego służy ogrodowy walec! :lol: Zawsze mi się wydawało że do ugniatania ziemi. Mój walec zamiast ugniatać rozbija bryłki! nie trzeba walić w nie grabiami! rewelacja!

    Czy są jakieś sprytne metody ...
  2. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.05.06
    Dzisiaj podpisałem umowę z moim Kierownikiem o objęciu przez niego obowiązków kierownika budowy.
    2004.05.07
    W Powiatowym Inspektoracie Nadzoru budowlanego w Wejherowie złożyłem zgłoszenie rozpoczęcia robót budowlanych i zarejestrowałem dziennik budowy. Od 14 maja mogę formalnie zaczynać buowę. Jak to będzie - czas pokarze.
  3. Dziennik Zielonej

    11 maja 2004
    Byle do przodu ...

    Kolejny raz, przypatrując się pracy fliziarza, stwierdziłam „cholerny perfekcjonista” (cholerny – w tym dobrym znaczeniu). Cacka się z tymi płytkami i cacka. Nie ma prawa być nic krzywo, nie mamy się do czego doczepić. Przyjeżdża punktualnie o 7.15 i o 17.15 kończy pracę. Wczoraj mruczał pod nosem, że „ten fundament to chyba ślepy ocieplał”. My na to, że „teraz bardzo trudno o dobrych fachowców ...
  4. Nasz Dom Parterowy

    Zaczęło się na dobre. ( nie na złe mam nadzieję). Ekipa przyjechała 4 maja po długim weekendzie. Na działkę dziarsko wmaszerowało 4 młodych chłopa pod przywództwem szefa Pana Andrzeja i jego brata Adama. Gdy już po pracy przyjechałem na działkę zobaczyłem najpierw drewniany kibelek plus trochę zrobionego zbrojenia i drewniane obszalowanie naokoło, autentycznie się wzruszyłem. Potem poszło już szybko Na drugi dzień połowa z 130m ław była wykopana, tego samego dnia po ...
  5. "Pami?tnik znaleziony w betoniarce" - Yemio?ka + Jano

    HORYZONTALNIE [10.05.2004]

    Ups... Przejrzałam na oczy. :o Dzieje się. Nie wiadomo, na ile indywidualnie złego [hmmm, teoretycznie nie ma tego złego, co...], na ile standardowego. Nie wiem, od kiedy, bo przykurzenie odkominkowe i strukturalny tynk* zadziałały maskująco. Ale jest, już nie da się ukryć. Bezczelna, paskudna, chamska pozioma rysa pod sufitem. Na wysokości wieńca, sznyta opasująca saloon. Nie lubię takich. Od razu przed oczami staje Smok, skręcający swój ...
Strona 1 z 2