dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. No to zaczynamy nasz dziennik

    Witamy


    Na samym początku może kilka słów wstępu odnośnie naszego aktualnego położenia. Aktualnie cała papierologia jest już za nami, no może prawie cała, bo pozostało już tylko odebranie projektu przyłącza wody i zgłoszenie rozpoczęcia robót.

    Projekt jaki wybraliśmy to Rectus II z pracowni Malachit





    ...
  2. Projekt wykończenia wnętrz

    Cały poprzedni wpis wysmarzyłam i zapomniałam o najważniejszym! Dziś wieczorem mamy zobaczyć pierwsze wizualizacje naszych łazienek! Co prawda "nasza" pani architekt musiała zrobić sobie przerwę, by urodzić dziecko, ale pracujemy z jej koleżanką - tuż przed świętami (zamiast myć okna, sprzątać, gotować;) wybieraliśmy płytki, krany i umywalki, a dziś mamy zobaczyć efekt (prawie) końcowy. Zobaczymy, czy spodoba nam się to, co wybraliśmy. Później zobaczymy, czy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: projekt wykończenia wnętrz, łazienki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Z Nowym Rokiem nowym krokiem!

    Po przerwie odwiedziliśmy nasze włości. Jak wiadomo, pańskie oko konia tuczy, nie można więc nie bywać zbyt długo. Jeszcze by nam zdechło. Na szczęście na razie zdychają tylko myszy. Mimo, że minął miesiąc nadal nie cała wysypana poprzednio trutka została zjedzona, co świadczy o zmniejszającym się pogłowiu garażowej trzódki. Good.

    Pooglądaliśmy sobie wylewki. Na górze beton zrobił się w lekkie ciapki. Trochę się boimy, że to efekt przemarznięcia, choć ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w lukrecji 2, plan prac, przerwa zimowa, przyłącz gazu Edytuj Tagi
    Kategorie
    effa_s
  4. do przodu

    na szczęście zima jest łagodna, dlatego fachowcy już przekopują działkę pod fundamenty. teraz pilnie sledzę pogodę i jak tylko zima nas opuści to budowa ruszy z kopyta. na razie więc robię to, co przy zimie mozna robić a więc np. ogrodzenie i fundamenty już wspomniane mam nadzieję że za rok o tej porze będę już wstawiać meble do mojego domu