dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wiedzialam, ze bedzie ciezko ale zeby az ... tak ???

    - 12-05-2016 - 21:18 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Do Ostroleki dojechalam zywa ale co z tego jak tutaj mnie zamorduja !
    Jestem tu pare dni , a juz zmienilam Kierownika Budowy / chcial lachudra najpierw pieniadze - platne z göry ; nie ze mna te numery /! Ale nie ma tego zlego co by....!,
    drugi okazal sie strzalem w 10-tke ! Pieniadze dopiero za 2 lata / po zakonczeniu budowy / !
    Dobre, nie ? Super Kierbud ! Kocham takich !!!
    Na 5 dni przed rozpoczeciem roböt przedzwonil möj / juz nie möj /murarz, ze z powodu ...
  2. Dużo się zrobiło !

    DUŻO SIĘ ZROBIŁO !

    Korzystając z okazji iż mam wolne postanowiłam pochwalić się naszymi postępami w budowie Otóż właśnie nam skończyli tynkować i czekamy na hydraulika i teraz dopiero fajnie ten nasz domek zaczyna wyglądać.
  3. Fundamenty

    Po pierwszym z dwóch tegorocznych, przedłużonych majowych weekendów ruszyły, zgodnie z planem, kolejne prace. Na tym etapie powstaje fundament z bloczków betonowych o gr. 24 cm. Kolejne zdjęcia ukazują postęp prac, które (choć tego akurat nie mam na zdjęciu) dobiegły już niemal do końca. Po ukończeniu powstanie wieniec, na którym będą stawiane ściany.

    09.05.2016
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	355621 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	355622 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	355623 ...

    Updated 12-05-2016 at 18:46 by _PM_

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, dom, fundament, katowice Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum