dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dom podkrakowski izodom 2000

    jeszcze chwilę powalczę ze zmniejszaniem pdf bo mi nie chce puścić... . może w pracy ktoś poratuje

    Updated 16-04-2011 at 20:44 by kukułówka_wołowice

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. By? sobie prysznic

    i się rozpękł, sam bez żadnej pomocy, w naszych rękach - dobrze że nikomu nic się nie stało (prawie). Nigdy nie skończymy tej łazienki, jest jakaś przeklęta.

    o taki



    Mam dylemat czy w ogóle próbować wytłumaczyć w serwisie HUPPE że nie było żadnego uderzenia. Jak niby mamy to udowodnić?
    Tagi - katalog słów kluczowych: huppe, kabina prysznicowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. 8

    Cytat Napisał Lygi Zobacz post
    Pierwszy etap prac zakończony!
    Ściany i sufity są już wyszpachlowane i gotowe pod malowanie, ogrzewanie gotowe a łazienka i kuchnia gotowe pod kładzenie płytek, a „belki stropowe” już są na swoim miejscu.


    nowe tynki w salonie



    ...
  4. 7

    Cytat Napisał Lygi Zobacz post
    Robią się ściany, robią się sufity, robią się okna. A najważniejsze że robi się łazienka. Przede wszystkim w łazience trzeba było usunąć starą zbutwiałą podłogę i legary i zrobić nową wylewkę. Potem trzeba było pomyśleć jak wykorzystać wnęki które tam były. Jedną wnękę przeznaczyłem na witrynę z półkami a drugą wnękę przeznaczyłem na szafkę z umywalką.

    ...
  5. Pierwsze odczyty licznika z zu?ycia gazu...

    Jestem po pierwszych 4 dobach grzania. Dom 170m2, Kubatura 650m3, brak drzwi wewnętrznych i drzwi do piwnicy (wisi płachta foliowa, piwnica pod całym domem), dom ocieplony 15cm styro, wewnątrz dach ocieplony 20cm +5 cm. Zakończona jest zabudowa karton gips.
    Wiedziałem, że nie będzie lekko ale chyba nie jest aż tak źle:
    1 doba - średnia temp. na zewn. -1 - zużycie gazu 28,444;
    2 doba - średnia temp. na zewn. -2 - zużycie gazu 15,612;
    3 doba - średnia temp. na ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: gaz, zużycie gazu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4