dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasz wymarzony dom z bali

    Niby nic specjalnego się ostatnio nie dzieje, a jakoś dziwnie na wszystko (czyt.: dziennik budowlany ;)) wciąż brak czasu!
    Prace idą swoim (raczej wolnym) tokiem, tzn. systematycznie kolorujemy nasze gniazdo + wykończeniówka na poddaszu + mury z cegieł na dole, ale prawdziwy przełom nastąpił dopiero dziś ... na budowę dotarł kafelkarz!!
    Przeżyliśmy lekki szok, gdy wieczorem zobaczyliśmy efekt jednodniowej pracy dwóch ludzi. Oto on w widoku "za dnia": ...
  2. błąd w projekcie

    Witajcie wszyscy posiadacze projektu wachlarz. Okazało się, ze w projekcie jest błąd dotyczący konstrukcji dachu. Nie wiem dokładnie co, tylko ekipa budowlana mi mówiła, ze cos jakis rozstaw jest napisany 3,20 a jest w rzeczywistości 5,26. A tak budowa jakos idzie dzisiaj wielka ulewa nas zalała, w garderobie miałam wielką kałuże wody, deszcze wygoniły cieśli i roboty stoją w miejscu, coś tam dzisiaj zrobili, ale nie za dużo. Może nadgonia jutro, chociaż jutro też ma podobno padac.
    Tagi - katalog słów kluczowych: wachlarz blad w projekcie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Tynki wciąż wilgotne, jednak jaśnieją powoli. Salon wydaje się teraz bardzo duży i przestronny :)



    W ogrodzie wykopaliśmy dołek pod fundament dla kamiennego murku oddzielającego sad od reszty ogrodu. Myślę, że w przyszłym tygodniu zalejemy fundament.



    Nowe nabytki do ogrodu to jodła kalifornijska: ...
  4. Przemyślany Mileny i Jacka

    Mamy już prąd!!! Wszystko dzięki życzliwości naszego sąsiada :)

    A oto obiecane fotki.

    Nowy mebel na działce ( zrobiony przez męża i szwagra)


    Garaż





    ...
  5. rASI domek - fotoretrodziennik

    Podpatrzone i zapożyczone od Tutli-Putli/mam nadzieję, że się nie pogniewa:)/ CUUUUUUDOWNE zadaszenie-niezadaszenie-zaciemnienie... a do tego moje wymarzone okiennice żaluzjowe...:cool:
Strona 1 z 15