dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. drewno pod stropem c.d.

    Małe postępy:



    Drewno nie będzie na całym stropie:



    i dla przypomnienia:
    ...
  2. Prace koncepcyjne :)

    Witam ponownie - przypomniał mi się jeszcze jeden temat wart uwagi. Od samego początku szukałem jakiegoś sposobu, żeby łatwo i bezpośrednio każdej osobie biorącej udział w naszej budowie przekazać koncepcję zagospodarowania działki. Męczyła mnie wizja opowiadania każdemu z kolei co ? gdzie ? jak ? w którym miejscu? Trza było cosik na to poradzić. Jako, że umiejętności projektowych nie posiadam, żonka również odniosłem się do wyobraźni - jak byśmy chcieli, żeby to ...
  3. 3. Dalsze przygotowania

    Sobota była - panowie Geo przyjechali. Trochę zamieszania było z załatwieniem łat, ale po interwencji naszego Speca sprawa została szybko załatwiona. Trochę zabawy miałem z ustawieniem domku, bo po obniżeniu poziomu zero, nie chciałem go stawiać zbyt blisko granicy działki. Ostatecznie jednak w projekcie po tej stronie nie ma okien (to akurat duży plus więc tylko przesunęliśmy go ok 0,5 m dalej od granicy i było fajnie. Dalsze przesunięcie mijałoby się z celem ponieważ ...
  4. Coraz więcej dachu

    Nie jest źle, nawet jest dobrze, jestem zadowolony z ekipy dachowej... kawałek dachu nawet już zrobili...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1274a.jpg
Wyświetleń:	771
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	248210

    resztę załacili, choć łaty jeszcze będą wymagały poziomowonia ...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1342a.jpg
Wyświetleń:	770
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	248212

    i oto kupa odpadów - co z tym zrobić? Starczy na 40 ognisk, byleby kiełbasy nie zabrakło!

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1293a.jpg
Wyświetleń:	816
Rozmiar:	101,7 KB
ID:	248218

    Updated 18-04-2015 at 17:02 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Wiosna! :-)

    Już nie mogę się doczekać, aż teren wokół naszego domu będzie uporządkowany. Przed zimą wyglądało to tak, jak na zdjęciach. Teraz mniej więcej tak samo. Ale rok zaczynamy optymistycznie Pogoda dopisuje, więc w miarę naszych funduszy doprowadzimy to do porządku, żeby nasz dom cieszył oko jeszcze bardziej
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0375.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	248172   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0376.jpg
Wyświetleń:	132
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	248173   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0381.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	248174   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	budowa - równanie terenu 024.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	93,1 KB
ID:	248176  
Strona 1 z 2