dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Betonu poszlo okolo 12 m3, w tym: schody+wieniec+strop+zbrojenie slupkow - nie jest zle :wink:
  2. Mały biały domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    Bardzo długo nie pisałam dziennika , bo tez i zmian wielkich nie ma . Powoli przymierzamy się do kończenia domu z zewnątrz, ale mamy spory problem z pomysłem na "zabezpieczenie piwnicy" - piwnica jest nie pod domem tylko pod przybudowaną do chałupy "szopką" . Szopka szpeci budynek okropnie , ale całkowite jej wyburzenie wiąże się z koniecznością zabezpieczenia piwnicy - jak to zrobić - nie mamy zupełnie pomysłu . dobudowanie "werandy", czy "szklarni" ...
  3. Nasza Iskierka :)

    15.05.2007
    Na noc i w ciągu dnia zapowiadali burze ale jakoś ominęły nas chyba bokiem. Cały dzień jednak z niepokojem patrzyłem przez okno czy nic niepokojącego się nie dzieje. Miałem nadzieję, że dziś trochę więcej stropu pojawi się na domku. Myślałem, że szybciej robi się taki strop niż tradycyjny a to wszystko trwa i trwa... Wiem, wiem, niecierpliwy jestem :D Dziś przywieźli styropian, 75 opakowań... Ledwo to pochowaliśmy. Przyda się za 2-3 miesiące. Na budowie ...
  4. Dziennik "Zero Energii" J&J

    co za dzień pełen emocji no tak ,bo to 15 a ja mam swoją liczbę przeznaczenia 5..
  5. budowe czas zaczac :))

    A to jeszcze takie pogladowe zdjecie na calosc!!!!
    Ciagle mam wrazenie ze ten dom jest jakis maly :lol: , ale moja ekipa mowi mi ze jak wyjda z murami w gore to zobacze ze wcale to takie male nie jest - zobaczymy - w kazdym razie mam nadzieje :wink: !!!

Strona 1 z 13