dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. początek dachu

    dzisiejsza praca dekarzy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00139.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	54,1 KB
ID:	249670 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00141.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	55,2 KB
ID:	249671

    Updated 01-04-2014 at 17:16 by Izolda69

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Przygotowania do drzwi wewnętrznych.

    Drzwi wewnętrzne zamówiliśmy od tego samego producenta, co zewnętrzne i garażowe, będą to drzwi drewniane o klasycznym wzorze z szybami w kratkę. Musieliśmy nieco podwyższać otwory drzwiowe w kilku miejscach, okazały się za niskie-nie były standardowe. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07611.jpg
Wyświetleń:	278
Rozmiar:	32,3 KB
ID:	249648Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07618.jpg
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	44,6 KB
ID:	249650Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07620.jpg
Wyświetleń:	277
Rozmiar:	39,2 KB
ID:	249651Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07622.jpg
Wyświetleń:	257
Rozmiar:	33,6 KB
ID:	249653Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07623.jpg
Wyświetleń:	237
Rozmiar:	45,0 KB
ID:	249654 A teraz kilka słów o tym, co widać na zdjęciach. Na pierwszym jesteśmy w korytarzu ...
  3. Różne sobotnie prace w domku.

    Przez cały 2012 rok w każdą sobotę dzieci zostawały z dziadkami, a my jechaliśmy do domku coś porobić. Większość pracy wykonywał mój mąż, ja pomagałam albo coś przymierzałam, jak ma być, planowałam. Zazwyczaj zaczynałam od poodkurzania po całym tygodniu pracy pana od wykończeniówki, myłam podłogę, żeby za tydzień powtarzać to samo. Najbardziej denerwujace był dla mnie wszędzie obecny biały pył z tynków. Jesienią i wczesną zimą mogliśmy już palić w kominku, ...
  4. Kotłownia i garaż.

    Dzisiaj coś na temat kotłowni, troszkę już o niej było, dzisiaj zdjęcia. Nasz piec, to piec na pellety (tylko), na zdjęciu widać sam piec, potem jeszcze przybędzie podajnik. Całość jest niezbyt duża około 75 szer, 75 gł i 135 wys. Włącza i wyłącza się co jakiś czas, w zależności ile grzejemy, trochę słychać w domu jego pracę i jak się sypią pellety (to słychać tylko przy otwartych drzwiach do części gospodarczej, jest to śmieszny odgłos, jakby spadały widelce). ...
  5. Start

    Dzisiaj 20.03.2014 z samego rana rozpoczęto budowę naszego domu
    Budynek wytyczony, działka ogrodzona, woda doprowadzona, robią wykopy pod fundamenty. Na budowie postawiono kontener, toi toi, ogrodzenie, utwardzono podjazd. Powoli powstaje zbrojenie. W sobotę jeśli się nic nie wydarzy będą wylewać chudziaka

    Zaplanowane i wybrane po wielu miesiącach poszukiwań:
    Dom 204 m2, parterówka bez poddasza, 50 m2 garażu. Projekt indywidualny architekt p. ...

    Updated 20-03-2014 at 14:59 by Robert Skrybicze (Dopiski)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2