dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pasie budują

    Podbitka , cokoły, parapety :P

    Dziś przyjechali nasi Górale na konkretne umawianki :D wchodzą za tydzień, no chyba, że pogoda się popsuje i nie skończą, tej elewacji którą teraz robią :roll:

    Szukam płytek na cokoły bo CRH nie robi takiej płytki klinkierowej jak cegła z której mamy kominy

    płytka na cokół


    parapet
    ...
  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    W drodze powrotnej pojechaliśmy na chwilę na budowę. Chcieliśmy kuzynce pokazac jak postępują prace przy domku :lol: :lol: :lol: :lol:

  3. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Jestem !!!!!! Wróciliśmy dość późno, bo byliśmy z całą rodzinką na grzybkach ( nie mieliśmy szczęścia :roll: :roll: :roll: ) a potem pojechaliśmy na dożynki prezydenckie do Spały. Było wesoło i kolorowo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


    ...
  4. Nasza Lawenda

    plan był taki, że o tej porze będę już smacznie chrapać, bo o 3.30 ruszam w drogę do Poznania i to za kierownicą :-? ale muszę się pochwalić:

    po długich i cieżki rozterkach wewnętrznych i utyskiwaniach zewnętrznych podjęła się decyzja: w salonie będzie deska parkietowa Merbau.. decyzja podjęła się sama i to dość nieoczekiwanie.. pojechaliśmy na zakupy po drzwi na strych.. i spotkałam mojego ulubionego sprzedawcę, więc musiałam go zagadnąć.. no i pochwalił ...
  5. Dziennik budowy Agaty i Rafała

    Od wczoraj głowiliśmy się nad kwestią poruszoną przez wykonawcę Pana Piotrka. Robić kominy murowane czy Schiedel.
    Dzięki temu doszliśmy do wniosku, że nie będziemy sobie pokoju dziennego zagracać kominkiem i wyrzuciliśmy jeden z dwóch kominów z projektu. Ale jaka oszczędność na jednym kominie około 6000 PLN!!!. Szok. Każdy komin Schiedl to materiał za 4000 i robocizna za 1000. Poza tym komin w konsekwencji niesie konieczność zrobienia tzw. stopni kominiarskich (1 okolo ...
Strona 1 z 18