dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Izolacja posadzki od wód gruntowych

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    jestem zaskoczony,brak odpowiedzina dobry środek do hydroizolacji? FM ma jakiś problem? nie może umieszczać tego środka o nazwie handlowej MAXPLUG w swojej ofercie jako produkt do hydroizolacji? czekam na wasze odpowiedzi,bo coś za dużo o foli w płynie izobud,dysperbit i co jeszcze,a to się nadaje do zewnątrz,może do wewnątrz,a izomur do czego służy,np.niech się dowiedzą wszyscy,jak sobie mają radzić z problemem wilgoci,niech pytają doświadczonych wykonawców,jakich użyć materiałów.
  2. Juz z gorki

    Juz postawiony dom, dach nakryty. Teraz zostal srodek.
    No i elewacja. Zaczelismy ja sami, zeby zobaczyc, ile jej rzeczywiscie potrzeba, ale reszte oddajemy dla jakies ekipy, to latwo wycenic.

    Szukamy jeszcze producenta schodow, ktory bylby chetny jeszcze je zmontowac. Wiem, ze sa takie firmy, ktore montuja rowniez w Niemczech, ale jeszcze tkiej nie znalazlem..

    Dom wyrosl w ciagu tygodnia. Wykonczenie jego idzie bardzo szybko, tutaj widac roznice w stosunku do domu ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-08-04-2793.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	58,4 KB
ID:	328304   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-07-28-2707.jpg
Wyświetleń:	143
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	328305   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-08-11-2851.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	103,3 KB
ID:	328306   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-08-11-2853.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	102,3 KB
ID:	328307   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-08-11-2855.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	101,6 KB
ID:	328308  

  3. "Parterowy 2" pracownia projektowa Domy z Wizją

    Witam wszystkich forumowiczów
    Szczególnie tych zainteresowanych projektem Parterowy 2 pracowni Domy z Wizją. Wiem, że wiele osób na stronie pracowni oraz na innych forach pyta o ten projekt. Projekt jest dość intrygujący i każdy chciałby wiedzieć jak on wygląda po ukończeniu. A odpowiedzi brak. My (mój mąż i ja) również szukaliśmy jakiś ukończonych inwestycji, ale niestety nie znaleźliśmy. Dlatego postanowiliśmy zaryzykować i kupić projekt. Zdecydowaliśmy ...

    Updated 30-08-2015 at 14:27 by kajek88

    Tagi - katalog słów kluczowych: domy z płaskim dachem, domy z wizją, parterowy 2, płaski dach Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum