dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Szaro i minimalistycznie

    Kuuuurka wczoraj w końcu wzięłam aparat na budowę bo ciągle zapominam i co się okazało? Że bateria się była wyładowała... :roll:

    Ale żeby nie było że nic się nie dzieje, to się dzieje:
    1. Sufity podwieszane skończone wszędzie oprócz łazienek - tu na końcu, gładzie się robią i robią i robią i końca nie widać :roll: Już drugiego terminu który sobie sam wyznaczył wykonawca nie dotrzymał i teraz ma już "na pewno" się wyrobić ze wszystkimi ...
  2. Dworek by Sajdak - spe?niamy nasze marzenia!

    Coraz bliżej do upragnionej przeprowadzki :D Malowanie zmierza ku końcowi ,i zniknęły nareszcie rusztowania,które ciągle kojarzyły się z budową.Hol wzbogacił się dzisiaj w ozdobę w postaci żyrandola. Ja jeszcze tego cuda nie widziałam ,ale M jest zachwycony.Ciągle go ponoć zapalał i gasił ,jak dziecko :lol: Pojawiło się także oświetlenie w Zuzinym i Kamilowym pokoju.No i pstryczki -elektryczki,na razie na poddaszu -białe .Na dole będą ecru.Jutro mam bardzo wiele spraw ...
  3. Dziennik naszego gniazdka.

    Górna łazienka skończona i dziś majster wziął się za dolną. Oto zaczątek.

  4. Karii

    Układ wnętrz. W zasadzie układ domu w projekcie był całkiem dobry. Można go zobaczyć tutaj
    http://www.archipelag.pl/projekty-do...rii/rzuty.html

    Jednak aby dopasować dom do stron świata i ustawienia na działce musiałem trochę pozmieniać. Schody wylądowały w narożniku. Kuchnia przesunięta na wschód, salon na południe, południowy-zachód, łazienka bez zmian tylko lekko mniejsza na rzecz wiatrołapu. Garaż po pomiarach samochodu okazał się mniej okazały niż ...
  5. Cel-Neptun....czyli jak ja to przeżyję????!!!!

    Mała poprawka- za kilka miesięcy to ja sobie mogę do Vattenfalla dopiero zadzwonić I UPRZEJMIE ZAPYTAĆ jak tam mój prąd się ma. Szlag mnie trafia. Czy naprawdę tak trudno zatrudnić więcej ludzi i zakładać przyłącza na bieżąco???? No tak, ale wtedy nikt nie płaciłby RYCZAŁTEM przez rok za przyłącze robocze.Wrrrrrrrrrr :evil:
    No to składam wniosek o tymczasowe :-? I będę płacić. Ryczałtem. Jak inni.
    Póki co wyliczyli nam przyłącze docelowe na 3 tysie ...
Strona 1 z 17