dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Komin z tarasem...

    Piątek komina zostało około metra do dachu, a jutro wylewka kierunkowa na tarasie.

    W sobotę postanowiłem wylać posadzkę kierunkową na tarasie 6,7m x 7,6m jest tego trochę. Trochę się przeliczyłem i nie dałem rady, betoniarka mała i noszenie po drobienie i z tego wszystkiego wyszło około 6m2 wylewki. Przynajmniej uszczelniłem krawędź styku budynku z garażem, trzeba będzie w soboty dokończyć wylewki. W niedziele tak żeby nie hałasować podrzuciłem sobie ...
  2. Ekipa wybrana

    Na początek najważniejsze: wybraliśmy ekipę do stanu surowego! Ostatecznie stanęło na 43 tysiącach, budowa domu od fundamentów po dach, ze schodami zewnętrznymi, tarasem oraz fundamentami garażu. Dokładny zakres prac mamy przygotować na następne spotkanie w formie krótkiej umowy między zainteresowanymi stronami, żeby nie było, że ktoś tu nie do końca wie, na co się pisze (i to raczej o nas, a nie o wykonawcy piszę;). Ekipa może zacząć "na wiosnę", czyli jak tylko ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: przygotowanie do budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Budujemy dom o nazwie Faworyt! Magda i Grzegorz

    Witam Wszystkich, którzy budują lub budowali dom o nazwie Faworyt
    Miesiąc temu postanowiliśmy z mężem, że w tym roku musimy zacząć budowę naszego wymarzonego domu. Mamy dosyć mieszkania w bloku, nie dość że mało miejsca, to i ciągłe myślenie ile jeszcze spółdzielnia podniesie nam czynsz. Ogromnym plusem jest to, iż dostaliśmy działkę na przedmieściach miasta, więc żal nie skorzystać i kupić mieszkanie w bloku za cenę, za którą na pewno zbudujemy dom.
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: faworyt - budowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dom Pierwszy (nie)Wielki

    Dziś piękne słońce na naszym polu! Oby tak było do wiosny...
    O! Mamy i wodę! Mała rzecz, a cieszy
    Mam nadzieję, że to ostatni tak spokojny weekend na tej działce... przynajmniej, aż dom nie stanie. Wszystko czeka na firmę budowlaną...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0582.jpg
Wyświetleń:	279
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	244606Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0583mały.jpg
Wyświetleń:	284
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	244607Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0590mały.jpg
Wyświetleń:	294
Rozmiar:	70,6 KB
ID:	244608