dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik krisa

  2. Dziennik krisa

  3. Dziennik budowy Darka i Agaty

    Trochę czasu minęło - najgorsze jest czekanie. W dniu wczorajszym odebrałem od geodety mapę do celów projektowych - płakać się chce, dwie kartki z pieczątkami 500 zł .
    Jednak to kolejny krok. Oddałem je od razu do architekta i ... znów czekamy.

    Opłata za mapki - 500 zł
  4. Dziennik Domu w Winorośli 3

    Wczoraj to, co koparkowy wykopał to betoniarki zalały. Poszło 21 m3 B20. Trzeba przyznać, że prace przebiegały zgodnie z zaplanowanym zamówieniem. Pochwała dla firmy z ul. Przemysłowej. Poza tym żar nieprzeciętny :(


    Dzisiaj ponownie koparkowy odwiedził działkę i wstępnie porządkował teren, żeby można było jutro przystąpić do murowania bloczkami (o ile zostaną przywiezione przez MakroBet Mrozy).
  5. Gdyński Koliberek Basi Z.

    Jesteśmy już znacznie dalej z budową, więc czas najwyższy opisać dalsze zmagania w Dzienniku.

    Po wymurowaniu ścian fundamentowych zostały one z aptekarską precyzją zabezpieczone i zasypane. Jak sami zapewne zauważycie na poniższych zdjęciach, moja ekipa jest bardzo skrupulatna. Niezmiernie mnie to cieszy :D . Umowę na budowę naszego gniazdka podpisaliśmy już w czerwcu ubiegłego roku, a przymierzaliśmy się do niej dwa lata wcześniej. Po obejrzeniu budowy MarcinaU wiedzieliśmy, ...
Strona 1 z 9