dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ...

    formalności dalej leżą odłogiem, muszą poczekać na lepsze czasy.
    Przez ostatni miesiąc tak całkowicie nie próżnowałam. Po pierwsze próbowałam wymyśleć cud kuchnię. Po drugie porozsyłałam zapytania o bramy i drzwi.

    Zacznę od tego drugiego.

    Oferta od Normstahl - brama Euro - Iso rozmiar 5000 x 2250, kolor RAL 7004/9007, w standardzie z automatem - cena 6850 netto, montaż 650, czyli 7500 zł netto

    Oferta od Hormann:
    - Brama segmentowa LPU40, kolor ...

    Updated 26-05-2010 at 01:11 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Gustowny C84 pod Wroc?awiem - Ma?go?, Micha? i Megi

    Witajcie wszyscy, u nas mało ciekawych rzeczy.
    Płytki w kuchni zostały położone :)

    , a następnie .................................................. ........................................ ściągnięte :(

    sprzedano nam z dwóch partii płytki i na dodatek położone zostały też nie do końca dobrze :(
    Nigdy więcej takich małych płytek
    ...
  3. Dom w Lesie

    Dziś będzie zbiorczo trochę narzekania na fuszerki. Tak, żeby czytający ten dziennik, mniej od nas zaawansowani budowniczowie nie myśleli sobie, że to ze wszystkim tak łatwo idzie

    Ot choćby to okragłe okienko nad garażem. Najpierw wymurowane na za małą średnicę (dobra, to akurat była nasza wina, nie murarzy, ale fakt pozostaje faktem), potem krzywo otynkowane przez tynkarza (była o tym relacja tutaj), a kiedy w wyniku zbiorowych narad całej ekipy zostało ...
  4. Dom w Lesie

    Dziś będzie zbiorczo trochę narzekania na fuszerki. Tak, żeby czytający ten dziennik, mniej od nas zaawansowani budowniczowie nie myśleli sobie, że to ze wszystkim tak łatwo idzie :rolleyes:

    Ot choćby to okragłe okienko nad garażem. Najpierw wymurowane na za małą średnicę (dobra, to akurat była nasza wina, nie murarzy, ale fakt pozostaje faktem), potem krzywo otynkowane przez tynkarza (była o tym relacja tutaj), a kiedy w wyniku zbiorowych narad całej ekipy zostało ...
  5. Nasz wymarzony dom z bali

    Chwilkę nas nie było, ale to dlatego, że tak nam się ostatnio "powodzi" :)
    Na szczęście rzeczka w okolicach budowy okazała się niegroźna, ale za to na osiedlu mieliśmy prawdziwą walkę z żywiołem .. dokładnie wyglądało to tak:


    Mamy w bliskiej odległości rzeczkę Widawę, która w normalnym stanie nie przekracza 2m szerokości a od weekendu wygląda ...
Strona 1 z 15