dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Pada. Słychać jak graby rosną :)
    Clematisy też :)
  2. Moja CHOMICZOWKA

    Krotki opis do zdjecia numer 2 .....
    Panowie murarze stoja w " garazu " , po prawej stronie mamy salon , na srodku kuchnia z jadalnia , po lewej gabinet i wejscie do domku .... Taki jakis malenki ten domek na tym obrysie nie uwazacie ?
  3. Moja CHOMICZOWKA

    Dzisiaj 26 kwietnia 2010 Panowie Geodeci tyczyli pod budynek mieszkalny i budynek gospodarczy .... Kwota jaka zaplacilam - 500 zl.!!!!! za tyczenie budynkow bardzo mile mnie zaskoczyla , oslodzila mi rachunek jaki zaplacilam za 7-o godzinna prace pana koparkowego przy sciaganiu humusu ( 7 godzin !!!!! liczylam , ze wyrobi sie w 4-5 godzin ).


    Uploaded with ImageShack.us
    Ale co tam ... moj ...
  4. Claris i Luke budują Z28 GL2

    Więźba dzisiaj przyjechała :) Na koniec dnia stała już złożona nad garażem, na części mieszkalnej - murłata i płatwie. W dalszej pracy cieślom przeszkodziła... pierwsza wiosenna burza :O
    Poza tym dostałam ofertę Krispolu i jest na tyle atrakcyjna w porównaniu do Hormanna, że na pewno ja rozważymy. Byle szybko, bo czeka się 5 tygodni, a na koniec maja/ początek czerwca chcę mieć SSZ!
  5. Projekt KORNELIA - budujemy nasze marzenia !

    Witamy ponownie już całkiem wiosennie....
    Na budowie praca w toku - po instalacjach hydraulicznych przyszła kolej na instalację ogrzewania podłogowego. Wcześniej jednak pomyśleliśmy o przeprowadzeniu przewodów głośnikowych na druga stronę salonu. Przy okazji przygotowaliśmy nieco podłoże /chudziak/ pod układanie ocieplenia - usuwaliśmy resztki tynków gipsowych. Tynki to chyba najbrudniejszy etap - rada na przyszłość - zabezpieczyć w jakiś sposób podłoże...:)
    ...
Strona 1 z 17