dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w Rododendronach5P- Ania&Uki-budowanie marzeń

    Rok temu maj był upalny aż miło wspominać - chodziłam już w klapeczkach i letnich ciuszkach....
    Obiecałam częściej być, ale dni uciekają, spraw każdego dnia zylion i nawet napisać nie ma kiedy...A się dzieje, bowiem w sobotę Panowie bardzo sprawnie zastemplowali cały parter


    ...
  2. Nasz wymarzony domek "GODZIWY"

    Witam.....skoro na razie jest przerwa budowlana ,pokażę kilka fotek z naszej pobliskiej okolicy......








    ...
  3. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    Cytat Napisał meg60 Zobacz post
    :jawdrop: Wow !!!! :jawdrop: Cudo !!!! A piec........zaje....fajny !!! A tak wogóle to - szkoda gadać - zazdroszczę !!!:yes::yes::yes:;)
    :D :D :D

    Cieszę się, że Ci się podoba.

    Z pieca chcę zrobić kominek. Tzn. wykorzystać kafle. Wiem, że można znaleźć teraz ładniejsze, ale przecież TE kafle należą do TEJ chaty. ;)
    Może uda się też zrobić coś w rodzaju duchówki czyli takie miejsce przy kominku, gdzie można włożyć naczynie ...
  4. Ranczo, na du?ej dzia?ce.Przygotowania do budowy.Sad winnica

    Dzisiaj przywiozłem Kozy sztuk 3 . Wszystkie już duże i dają mleko.
    Dzisiaj już pasły się u nas i wieczorem było pierwsze dojenie. Mleko pierwsza klasa.

    Poza tym wieczorem uciekł trzeci rój.
    Już koło 19.oo ale znowu udało mi się go złapać i osadzić w nowym ulu.
    Jak zostaną na miejscu to pasieka się powiększy :)

    Pomidory w tunelu wszystkie już podwiązane.
    Sad wyrównujemy ręcznie żeby można było go kosić traktorkiem ...
  5. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    Wklejam projekt czyli Rysunki Małego Kazia. :D

    Poniżej to, co wymyśliliśmy w ciągu ostatnich kilku dni.
    Na razie parter. Piętro muszę rozrysować. Stroną techniczną zajmie się architekt, ale chcielibyśmy, żeby tak mniej więcej wyglądała nasza chata w środku. Dodaliśmy ganek w którym zmieści się kotłownia i pralka oraz wiatrołap z szafą i starym kufrem na którym można usiąść na chwilę.
    A! No i oczywiście zadaszony taras na którym będzie ...
Strona 1 z 16