dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy a&zb - D79 adaptacja

    No, trochę się działo w międzyczasie. Piasku na zasypanie fundamentów poszło 30 wywrotek. Brr, jeszcze się otrząsam na myśl ile to kosztowało. Ale w końcu niekończące się dosypywanie i ubijanie się skończyło i beton został wylany. Przy okazji panowie usiłowali tym co zostało podlać ławę podcienia bez zbrojenia, ale ich powstrzymałem :wink:

    Kanalizację też rzecz jasna rozprowadzono, i nawet działa i całe szczęście, bo przy tych deszczach miałbym ...
  2. Wolność Tośku w swoim domku

    Jutro zalewamy ławy!! A ja właśnie skończyłam redagować akt fundacyjny jeszcze tylko przepisać, ale to chyba jutro, bo mi się oczy zamykają a jutro pobudka o 5.00
    jest po łacinie :D :D
  3. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Poniedziałek 2007-06-25
    Okienka dachowe zamontowane - hm, hm hm :-? . Nie jestem przekonany, żeby nie powiedzieć zadowolony. Długa dr .. oda do radości ...
    Pamiętajcie, bez ścianek przedkolankowych/działowych z cegły do momentu wstawienia okien, dopiero wtedy aranżacja i zabudowa lekka/sucha z płyt GK i wełny. Wtedy klimat łatwiej będzie stworzyć.

    Instalacja CO , co , CO no co.
    Przecież mówię C.O.

    Wtorek 2007-06-26
    Każdy robi co ma robić. ...
  4. zdjęcia

  5. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Doczekałam sę TARASU ! :D
    Mam już swój wymarzony taras . Ach ! jak się cieszę ! :D . Nareszcie będzie można pić kawkę w bardziej komfortowych warunkach :wink:
    Do tej pory rolę tarasu pełniła poczciwa ławeczka zbita własnoręcznie z dwóch pni i jednej deski przeze mnie i moją mamę :wink: . A było to dawno, dawno temu , kiedy jeszcze nie było domku, ani pozwolenia na budowę 8) . Ławeczka jest z nami do tej pory i trzyma się całkiem, całkiem :wink: ...
Strona 1 z 11