dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. I ciągle pod górę-dziennik

    Jestem juz zniechecona ta swoja budowa.Cale dnie spędzam na placu i pilnuje aby prace zostaly wyonane zgodnie ze sztuka budowlana.Nie zdaza nic spaprac bo od razu wychwyce kazdy blad.Na szczescie sciay i strop juz pod moja kontrola stoja ale problemem jest dla mnie wiezba.Chyba niezbyt dokladnie sie uczylam bo tak szybko blędow nie potrafie wylapac stojąc na ziemi i tylko patrzac w gore.
    Nie podobala mnie sie bliskosc krokwi dlugpsci 8,20 m wzgledem komina.Poczekalam jak zaloga odjedzie ...
  2. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Poniedziałek 2007-05-21
    :evil: jak co tydzień - kuracja wstrząsowa. Na działce luzik przed burzą. Nikogo jeszcze nie ma.

    Wtorek 2007-05-22
    Zaczynają tynki - to już inna ekipa, nie chcę na to nawet patrzeć. Ha ha - bezpiecznik siłowy im wywalało zaczęli od falstartu.
    Niech się cieszą, że w ogóle są 3 fazy :).
    Majster poprawiał otwory drzwiowe - :lol: - chyba mu gul skoczył. Ce'la vie (?)

    Środa 2007-05-23
    Tynki na poddaszu - aha - ...
  3. Dziennik Budowy CoolaTT

    Wystąpiłem do Zakładu Energetycznego o zasilenie placu budowy (do tego potzrbny był budynek gospodarczy, który to wybudowany został bez prądu - jedeyne urządzenie elektryczne to wkrętarka akumulatorowa) oraz raz jeszcze do Zakładu Energetycznego przyłąze kablowe do nowobudowanego domu (jeszcze go nie mam). W Powiatowym Zarządzie dróg ustaliłem zjazd z drogi powiatowej, oraz budowę ogrodzenia wzdłuż drogi powiatowej. W styczniu 2007 roku złożyłem do gminy podanie o wydanie warunków ...
  4. Nasza Iskierka :)

    29.05.2007
    Kolejne dwa dni budowy za nami :) Od wczoraj rozpoczęła się akcja dach i mam nadzieję, że konstrukcja dachu oraz kominy do końca tygodnia będą skończone :) Dziś naszych budowlańców z góry zgoniła burza. Przynajmniej troszkę popadało, bo już za sucho się zrobiło. Dziś umówiliśmy się także na montaż okien. Moja żona w ostatniej chwili zmieniła kolor stolarki ze złotego dębu na orzech. Jest trochę ciemniejszy a na żywo wygląda naprawdę ładnie :) Cena ...
  5. Dziennik Budowy CoolaTT

    Widząc jednak galopujące ceny materiałów budowlanych, jak i zadziwiająco szybki wzrost płac w budownictwie, postanowiłem

    Szybko na zgłoszenie wybudowac budynek gospodarczy /na bazie ruiny/:



    I wtedy to zrodził się pomysł, ażeby budowac dom - tyle, że za bardzo nie śmierdziłem gotówką.

    Postanowiłem z miłości do pieniędzy, że zwiążę się z bankiem na najbliższe ...
Strona 1 z 9