dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w Koniczynce 2 (lustrzane odbicie)

    Witam Wszystkich Koniczynkowiczów i Wszystkich którzy przekonali się do wybudowania własnego domu. Na początek troszkę o mnie i mojej rodzince. Na imię mam Arek, mam żonę Ewelinę i synka Huberta. Mieszkamy razem z moją Mamą w domku jednorodzinnym we wsi Nietuszyna w powiecie Wieluńskim. Na budowę domu zdecydowaliśmy się pół roku po ślubie czyli w kwietniu ubiegłego roku. Projekt wybierany był już trochę wcześniej jeszcze jak byliśmy w narzeczeństwie, ale to były takie ...
  2. efekt motyla czyli Batuta

    W zabieganiu i chorobach i przy braku mojego ukochanego aparatu, jakoś zapomniałam o roślinkach a tu w końcu pojedyncze okazy się pokazują

    i borówki



    i pierwsze jeżyny




    niektóre dziurawce potraciły już płatki :lol:


    ...
  3. EM -02 piotr.nowy

    Tymczasem na zewnątrz:
    Odgromy :


    Korytko na piorunochron wycięte w izolacji:




    Mocowanie do ściany wymagało wycięcia większych "tuneli"




    Największe rzeźbienie to miejsce na puszki gdzie ...
  4. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    Wzięliśmy się za porządki w naszym domku bo taki mały bałagan się nam zrobił. Płyty g-k powędrowały na poddasze i w salonie zrobiło się troche luźniej. Dziś mężuś docierał po raz kolejny półeczke w kuchni i jego sokoli wzrok wypatrzył dwa małe niedociągnięcia - jutro poprawki. Łączenia płyt z ramą okien w salonie wykończone silikonem. Może w tym tygodniu uda się przemalować salon i kuchnie.

    W tym tygodniu mamy mieć również zrobiony odbiór przyłącza ...
  5. Domek na Lubelszczyźnie

    Mamy już kawałek podbitki. Wygląda tak:

    I kawałek trawnika też mamy :lol: Na razie ma dwa tygodnie, ale chwasty rosną szybciej niż trawa i niestety konieczne jest ich wyrywanie :roll: Po akcji przeciwko chwastom wygląda tak:

    Dziś dosiałam kolejny kawałek. Następny za jakieś 2-3 tygodnie. :D
Strona 1 z 19