dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. 13 miesiecy pozniej...

    Przedziwnie szybko minął ten cżas. Miałam na bieżąco opowiadać o tym co na budowie, tymczasem już 8 miesięcy na tej budowie zamieszkuję. Szaleństwo!
    Planowałam uporać się z formalnościami i rozpocząć adaptację w połowie lipca. Tymczasem dopiero na początku sierpnia udało nam się podpisać umowę końcową, a we wrześniu rozpoczęliśmy wykańczanie. W praktyce ja z noworodkiem okupowałam budowę, a mąż przy każdej wizycie dziwił się, że coś jest tak, a nie inaczej ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: adaptacja, budowa, dom, ogród, ogrodzenie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Budowa ruszyła

    W piątek geodeta wytyczył wstępnie obrys wykopu (po 2 m od osi budynku) i przy okazji machnął się, bo wziął pod uwagę oś słupów tarasu Była zatem poprawka.

    Wczoraj przybył punktualnie koparkowy i migusiem uwinął się ze ściągnięciem humusu. Na tym chciał poprzestać, bo przecież "glina taka mocna, wie pani, beton można lać bezpośrednio", ale szybko choć niechętnie pogodził się z tym, że kopać musi dalej. Zgodnie z badaniem geologicznym, ...
  3. płytki do kuchni półpoler?? -gres milo (storm krem)

    Witam..na jakiej stronie kupiła Pani ten jaso szary gres ? bo sprzedawcy nie wiedza o co mi chodzi z tą tonacja...dla nich szary to szary a Ja bym bardzo chciala dokladnie taki jak Pani czyli jasno szary.. Bede wdzieczna za odpowiedz
  4. Strop dostarczony

    O godzinie 6:00 rano dojechał na budowę strop! Dokładnie o godzinie 6:00 kierowca był na budowie. To niespotykana solidność, ale tylko dlatego, że załadował się dzień wcześniej. 10 palet pustaków stropowych z keramzytu 12 komorowych. Spora liczba belek... niestety, ale większość belek jest za długa i trzeba będzie je skracać na wymiar, a wszystko to dlatego, że produkowana długość belek zmienia się co 30 cm. Tak więc miałem do wyboru belkę opierająca się tylko po ok ...

    Updated 30-07-2013 at 19:11 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Ściany stoją !

    Ściany są gotowe... no prawie, bo brakuje ścianki spiżarni w kuchni. Problemem są opóźniające się dostawy z hurtowni. Na początku współpracy było bardzo OK, teraz zaczyna szwankować logistyka dostaw, a jak jeszcze przez kilka dni nie było handlowca z którym się kontaktuję - to była klapa zupełna... pozostali pracownicy nie wiedzieli dokładnie co mają na stanie, czy trzeba zamawiać, czy może gdzieś tam leży... nie znali cen jakie były mi oferowane... no masakra zupełna. ...

    Updated 30-07-2013 at 19:19 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2