dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Moja CHOMICZOWKA

  2. ~dom anny

    To był poniedziałek.:yes:
    oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie pokręciła kilku rzeczy - dziś dotyczyło to najważniejszego - godzin spotkań.:oops:
    Skończyło się na tym że o 15 w moim domu - pracowało - 4 fachowców i każdy robił coś ważnego - głównie jednak hałas.
    Wczoraj zadzwonił hydraulik - umówiony na wtorek. Coś mu - gdzieś - spadło bo wyłączyli prąd i chciałby u mnie zacząć w poniedziałek - czy może ???/
    No oczywiście , że ...
  3. Nasz wymarzony domek na wsi (Tymek B w lustrzanym odbiciu)

    Kierownik dwa tygodnie myślał nad wykutym nadprożem N1 nad słupem S1 i akurat dzisiaj wymyślił, że murarze muszą go skuć, bo może nie wytrzymać. Chodzi o połączenie z podciągiem P4. Murarze częściowo skuli N1, żeby połączyć go z P4. A kierbud zamiast od razu jak to zauważył podjąć decyzję, to dwa dni przed zalaniem stropu każe im tracić dzień na rozwalanie betonu wokół zbrojenia. Szlag mnie trafia, bo już będę musiał dopłacać za doki, a jeszcze pogoda do du... ...
  4. Żabek kąt własny ... chyba niezbyt ciasny :)

    Działki problemy czyli "ile da gazownia??"

    Kiedy zobaczylismy po raz pierwszy ta dzialeczke to westchnelismy sobie ... tylko nie do konca wiedzielismy gdzie jest haczyk !!!! A HACZYK JEST ZAWSZE KIEDY CENA JEST NIZSZA NIZ 100 ZA METR !! no i haczyk dosc szybko sie znalazl - nie haczyk ale raczej rura !! A rura to nie byle jaka !! fi 500 - gazowa !!!

    wszystko fajnie bo jakem geolog tak gazu pod dnem morza szukac nie musze tyle ze rura owa troche utrudnia zycie ...
  5. Nasz wymarzony domek na wsi (Tymek B w lustrzanym odbiciu)

    Ostatnie wydatki:
    172 zł - 45 brakujących pustaków stropowych
    500 zł - 1 m3 desek do szalunków 2,5 cm
    1000 zł - zaliczka dla murarzy za strop
Strona 1 z 18