dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ula na Romantycznej

    No to mamy już czerwiec, miesiąc początku budowy. Za tydzień zaczynamy od ogrodzenia, już w tej chwili się po troszku robi (oczywiście nie samo tylko mój mężuś przy nim działa), w zaciszu garażu, później łatwiej już montować z gotowych elementów. 18 czerwca mają przyjechać bloczki fundamentowe, już są nawet zafakturowane. Według naszych planów dachówkę będziemy potrzebowali na wrzesień, ale jeśli chcemy mieć pewność jej obecności to już teraz musimy za nią zapłacić. ...
  2. "zhumanizowana Andromeda"

    Papierki za nami...A sporo ich było:
    -mapka -1000zł
    -projekt 1800 z groszami
    -geolog i mapki-350 zł
    -adaptacja-2000 zł
    -projekt przyłącza elektrycznego -500zł(w sumie nie wiem za co aż tyle)
    -projekt przyłącza wody + projekt przydomowej oczyszczalni ścieków-700 zł
    -wykopanie koparką otworu (dziury?)-210 zł...
    -posadowienie budynku przez geodete-400zł...
    :evil:

    Nie mogę doczekac sie jednego-kiedy w ...
  3. Codzienny Dominiczki i Tomeczka

    Ściany fundamentowe już skończone. Jutro mają kończyć izolację i zasypywać wszystko. Jak dobrze pójdzie w poniedziałek będą zalewać fundamenty.
    Na szczęście mamy dobre wieści odnośnie prądu- pisałam już kiedyś o naszym "życzliwym" sąsiedzie, który nie zgadzał się na poprowadzenie kabla przez jego pole. W końcu dogadaliśmy się z innymi ludźmi. W przyszłym tygodniu będa montowac prowizorkę.
    No i najważniejsza informacja, o której chyba jeszcze ...
  4. budowe czas zaczac :))

    nie no mi sie podoba bardzo!!!!!!!!!!!!!!!

    a co wy o tym sadzicie???
    no zapomnialam dodac ze wyprosilam wczoraj u pana w skladzie bud 2 palety polowek siporexu cena 7zl za sztuke :x pomyslec ze wtamtym roku kupowalam za to caly bloczek :evil:

    na kolejne zebry ide w przyszlym tygodniu, maz powiedzial zebym sie ladnie ubrala to moze dostane wiecej :D :wink: :roll: -dobre nie?!

    potrzebuje jeszcze 24cm siporexu - ciekawe czy dostane i za ile ...
  5. budowe czas zaczac :))

    a wczorak szukajac klinkieru na obmurowanie naszego domku na stronie firmowej znalazlam cos takiego :lol: dokladnie tak kolorysycznie ma wygladac nasz domek - wiadomo nie ten rozmiar co na zdjeciu, ale dokladnie z klinkierem ktory kupilam SIENA NOVA i takim samym kolorem dachu i okien
    chyba to wszystko wyglada ladnie

Strona 1 z 10