dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Faworyt jackh'a

    "Salon"


    a tutaj widok na "kuchnię"


    ta plamka na syficie to miejsce gdzie będzie wyjście na anemostat nawiewny, po zalaniu stropu to dopiero ruszę bo pustaki kruche i mogłyby nie wytrzymać osłabione.


    taka sama plama jest wymalowana ...
  2. PIERWSZA TAKA ULKA - Jak zbudowali?my dom!

    Wczorajsza noc zaczęła się dla nas o 23,00 a zakończyła o 4 nad ranem. Właściwie to nie było kilka burz, ale jedna potężna, trwająca kilka godzin.

    Nasz nowo budowany domek na szczęście nie ucierpiał - ale tylko dzięki przemyślnym systemom kanałów jakie naprędce stworzyliśmy i na bieżąco oczyszczaliśmy z mułu.

    Domek Teściów, w którym mieszkamy, a raczej jego kotłownio-piwnica, wymagał przez większą część nocy ogromnych nakładów naszej ...
  3. Faworyt jackh'a

    No to mała aktualizacja dziennika,
    na początek przyroda
    tutaj mamy słodkie ziemniaki - posadzimy i zobaczymy jak toto rośnie w polskich warunkach. Pewnie nic z tego nie będzie i drutowce zjedzą ale spróbujemy


    irysy holenderskie, ładne tylko szkoda że pojedynczo rosną a nie w karpach


    a tutaj mamy zdjęcie po tym jak ...
  4. ~dom anny

    sprawność działania oczyszczalni ze złożem zanurzonym - cokolwiek to znaczy - dla mnie na tę chwilę niewiele - wynosi 96%
    to chyba dobrze !
    spytałam czy gdybym wpuściła tę wodę do stawu - to rybki mojego taty nie wyginą, bo jeżeli tak - to ojciec nie przeżyłby tego
    Pan odpowiedział, że rybkom nic - a tata jeszcze pożyje.
    Wybiera się raz w roku osad z pierwszej komory???
  5. ~dom anny

    a dziś miałam spotkanie w sprawie oczyszczalni biologicznej.
    Jakiś czas temu znalazłam w internecie ich stronę i poprosiłam o sprawdzenie możliwości
    zamontowania takiej oczyszczalni zamiast szamba - na mojej działce
    Nie wiem co z tego będzie bo Panowie są z daleka a więc załatwianie wszelkich formalności
    spada na mnie. A do tego trzeba zrobić chyba ~projekt, zmienić ten pkt w pozwoleniu na budowę
    :confused: itp...itd....

    koszty porównywalne ...
Strona 1 z 11