dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w Lesie

    Koniec przerwy, do roboty!

    Ekipa wróciła wczoraj, dziś od rana ostro się wzięli do pracy. W międzyczasie budowa sobie ładnie postała, przyjechała pierwsza dostawa pustaków, nieubite wypełnienie ław z pomocą deszczów i lanej ze szlaucha wody trochę osiadło.
    Oczywiście jednak robota została zaczęta od dogęszczenia tego, co było, za pomocą skoczka.

    A potem zaczęło się wypełnianie piachem. W sumie jakieś 100m3 piachu do nawiezienia a następnie ...
  2. Dom w Lesie

    Koniec przerwy, do roboty!

    Ekipa wróciła wczoraj, dziś od rana ostro się wzięli do pracy. W międzyczasie budowa sobie ładnie postała, przyjechała pierwsza dostawa pustaków, nieubite wypełnienie ław z pomocą deszczów i lanej ze szlaucha wody trochę osiadło.
    Oczywiście jednak robota została zaczęta od dogęszczenia tego, co było, za pomocą skoczka.

    A potem zaczęło się wypełnianie piachem. W sumie jakieś 100m3 piachu do nawiezienia a następnie ...
  3. Dom Kasi i Mata...



    A co to takiego? :)
    A to nasza studnia...Dorobiliśmy się niedawno. Co prawda na zdjęciu jej nie widać, bo po pierwsze jest przykryta czymś co było niedawno jeszcze naszą "bramą", po drugie jest taka ciemna, że nie miałam pojęcia jak jej trzasnąć fotę. Po trzecie - na swoje usprawiedliwienie - jak robiłam te zdjęcia, to strasznie lało i od tego deszczu motywacja fotograficzna ...
  4. Nasza sielanka

    Tiaaaaaaaaa , wiecha już jest na domku , ale osobiscie zobaczę jutro jak zawiozę jedzonko i coś do popicia panom :lol: . Dziś popatrzyliśmy trochę na ceny grzejniczków ,rurek do nich i okien dachowych. Te ostatnie praktycznie już wybrane. Jest problem ze zwykłaymi oknami . Tzn ja mam problem :lol: , bo zakochalam sie w jednych .Trzeba było najpierw jechać do tańszych wersji , to może nie śniłabym dziś w nocy o tamtych. Drugie nie są złe i będą napewno tańsze , bo to producent ...
  5. Dziennik Ged'a

    Zapomniałem ... znalazłem sposób na zrobienie węgarków ze styropianu bez konieczności wstawiania okien i wymyśliłem jak ocieplić bramę garażową której jeszcze nie ma. Na poprzednich fotkach złapałem kila worków z granulatem którymi to zrobię.
Strona 1 z 12