dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    zmiany, zmiany, zmiany...

    Pan Michał (hydraulik) rozkładając panele podłogówki zapytuje mnie czy wybrałem piec. Ja mówię że nie, to on czy na pewno ja chcę ten paskudny, brudny ekogroszek?
    Nie wiem czemu, bo takie pytanie zadawał mi od początku jak rozmawiamy o piecu, to tym razem zasiał skutecznie ziarenko niepewności, czy na pewno ja się chcę brudzić czyszcząc piec, czy na pewno to będzie taniej, a jak tak to o ile, czy może lepiej ..........gaz?
    ...
  2. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    Podłogówka
    Na a jak na podłodze leży już wszystko (kable, rurki..), to czas układać podłogówkę, znaczy folię, styropian, potem dopiero podłogówkę.

    Tak się złożyło że jak przyjechała podłogówka, to nasza droga, także ta zapasowa rozmiękła dokumentnie, no i się chłopaki nanosili...
    A przynieśli taką stertę:


    Potem w ruch poszedł styropian
    ...
  3. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    Odkurzacz centralny

    Chłopaki co mi zakładali wentylację, namówili mnie, żeby odkurzacz zrobić po tynkach, niby jest trochę do zagipsowania, ale podobno wygodniej się ustawia gniazda, znaczy wygodniej jest tynkarzom, bo ich nie było przy tynkowaniu, a jak by były, to i tak trudno jest (tak słyszałem) idealnie się wpasować.
    Zatem odkurzacz odłożyłem na po tynkach. A skoro jest "po tynkach" to czas się zabrać za robotę. Spytałem wcześniej ile kosztuje ...
  4. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    chciałabym !!!!! Ale nie wiem czy mnie będzie stać ! Buuuu!!
  5. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    Tynki
    miało być 10 maja... było nawet 3 dni wcześniej
    Wcześniej mogłem nie być przygotowany z materiałem.. bo ja miałem załatwiać, ale to nie problem, bo przed tynkowaniem jest sporo pracy przygotowawczej, oklejanie okien listwami dylatacyjnymi (polecam !!) i folią ochronną, wklejanie narożników itd.. ale materiał na szczęście już czekał w garażu...
    Zatem po pracach przygotowawczych ruszyło tynkowanie... oj strasznie brudna robota. choć ściany ładnieją, ...
Strona 1 z 10