dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dookoła domu - prawie koniec :)

    Jest bardzo fajnie Aż się chce zacząć sadzić rośliny. Byleby tylko płyty betonowe ujednoliciły się... Ścieżka gospodarcza, tu gdzie jest szerzej będzie podejście do kompostownika. Zbliżenie placyku. Elfir miała rewelacyjny pomysł. Cieszę się, że trafiłam na te płyty. Widok od strony tarasu. Ścieżka po prawej "oficjalna" ...

    Updated 05-08-2013 at 21:32 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Nie ma tego złego...

    Dziś po raz kolejny przekonałam się, że szkoda nerwów z powodu opóźnień, nie wywiązywania się dostawców itp. Nic nie dzieje się bez powodu i dziś też tak było.

    Ekipa Wykonawcy miała dziś wejść na budowę, by zagęszczać podbudowę, ale z racji kończenia prac u kolegi musieli przesunąć termin. Wyszło to na dobre, bo dostawca kruszywa woził żwir w takim tempie, że o 15, gdy wracałam z pracy na działce była dopiero jedna kupka żwiru. O 18 dopiero pojawiła ...
  3. Dachówki

    Tak, wiem, że nie mamy jeszcze wniosku o pozwolenie na budowę złożonego Ale w piątek zabraliśmy się do szukania inspiracji. Uznaliśmy, że z naszym procesem decyzyjnym nie jest najlepiej (tzn. jest świetnie, bo ostatecznie zawsze ustalamy wspólny front, ale trwa to niezmiernie długo), dlatego zaczniemy się przyglądać możliwościom już teraz.

    I wybór padł na wybór dachu i okien, bo to potrzebne nam będzie najszybciej. No, tuż po tym, jak zdecydujemy z czego budować ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dachówki, lukrecja 2 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Nasze M-71 czyli noc księżycowa

    Cytat Napisał stam222 Zobacz post
    Dodam jeszcze zdjęcia gotowej konstrukcji z tym, że ujęcia niestety takie a nie inne.
    Taras przerobiony względem projektu ale to chyba na dobre mu wyjdzie i nam pewnie też aczkolwiek znacznie droższa opcja.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taras m71.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	41,8 KB
ID:	204552

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taras.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	37,0 KB
ID:	204553

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taras2.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	36,2 KB
ID:	204554

    Jutro przychodzą cieslowcy i zaczynają deskować.
    Pozdrawiam.
  5. Wspomnienia. Był sobie ugór.

    23.04.2012. Zostałam współwłaścicielką działki. Jest z drogą konieczną dla szwagierki. I z dołem pełnym wody wiosną. Później się okaże, że są jeszcze problemy z sąsiadami, którzy zechcieli korzystać z tej rodzinnej drogi. Same problemy... a jednak szczęście

    Updated 07-08-2013 at 09:33 by abbell

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2001 04 22 Dzialka.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	100,9 KB
ID:	204517   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2001 04 22 Dzialka1.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	204518  
Strona 1 z 2