dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pasie budują

    Minął rok

    Czas na króciutkie podsumowanie - 4 grudnia minął rok jak mieszkamy - był to raczej ciężki ale w sumie dobry rok.
    Domek pokochaliśmy i on nas chyba też żadnych niespodzianek nie robi, najważniejsze to, że nic nas tu nie straszy
    Moje dzieci polubiły go od razu, kompletnie nie tęsknią za starym domkiem, ja czasami.......tam mieszkałam od dziecka, najpierw z rodzicami, potem sama a potem z moją rodzinką ale ostatnio zdarza mi się ...
  2. zdjęć brak ale za to:

    Nie porobiłam w tym tygodniu zdjęć do rodzinnego albumu , ale za to wszystkie dechy przeniesione z wieeelkiej kupy przed domem pod garaż. Zajęło mi to dwa dni (po kilka godzin). W piątek 9.12 sama (bo mąż z grypą żołądkową w domu), w sobotę pomogli moi dzielni chłopcy , a po południu mąż ze swoim bratem.
    Naprawdę to była ostra robota - w piątek byłam już tak zmęczona, że już chciało się mi wymiotować. Ale dałam radę!

    To nie koniec ostrej ...
  3. Stan obecny

    Na dzień dzisiejszy mamy już:
    - zrobione obie łazienki, choć wymagają jeszcze pewnych wykończeń
    - kominek, który daje więcej ciepła niż przypuszczaliśmy
    - położone płytki w garażu, kotłowni i spiżarce
    - zrobioną zabudowę pod tv w salonie
    - zrobiony podwieszany sufit w kuchni.

    Do końca grudnia mamy jeszcze w planach położenie gresu w salonie, kuchni i wiatrołapie.

    Garaż
    ...
  4. Kominek

    Z wszystkich rzeczy które do tej pory zrobiliśmy na budowie, to chyba właśnie kominek najbardziej nie dawał mi spać po nocach. Zawsze marzyłam o małym zgrabnym kominku, a tu jak na złość na każdym projekcie wychodził wielki kolos, zajmujący pół salonu...
    W koncu po kilku podejściach udało się ustalić projekt choć to jeszcze nie było "to" co chciałam mieć w moim wymarzonym domku.

    W ostateczności wybraliśmy taki projekt, z podwójną szybą, ...
  5. Dolna łazienka

    Dolna łazienka bardzo nas ograniczała swoim rozmiarem - jest wąska i długa i ciążko było ją zagospodarować. W projekcie była jeszcze mniejsza, tylko z kibelkiem, ale stwierdziliśmy że jednak przydałby się też prysznic i trosze ją powiększyliśmy kosztem korytarza.
    Wybraliśmy płytki Euforia z Cersanitu.
    Nie mamy jeszcze drzwi prysznicowych (te które mi się podobają są niestety za drogie) i umywalka z szafką czekają na montaż.

    ...
Strona 1 z 3