dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik agikz

    Dziś był bardzo zalatany dzień, jutro zresztą też...
    Załatwiłyśmy nową parafię, żeby się dowiedzieć o termin I komunii za ... półtora roku (9.05.2010). A restauracja gdzie chcieliśmy zrobić przyjęcie i tak już zajęta na ten akurat dzień :o
    Następnie wizytacja inwestorska na budowie, wylewki wyglądają tak z ostatniego stopnia schodów:

    ...
  2. zaczynam pisanie

    PS. PODAJĘ PUBLICZNIE ŻE NIE CIERPIĘ ŚWIĄT BO SĄ SZTUCZNE, NIE MA W NICH ODROBINY SZCZEROŚCI I BLISKOŚCI.
    A PRZEDE WSZYSTKIM CAŁEGO TZW. OKRESU PRZED .....
    W TYM ROKU SZCZEGÓLNIE MNIE MĘCZĄ NATRĘTNE REKLAMY, SĄCZĄCE SIĘ Z RADIA, TV, NETU SUGESTIE ŻE MUSIMY ZMIENIĆ WSZYSTKO W DOMU, W SOBIE, W RODZINIE
    CO NIE ZNACZY, ŻE NIE MAM POTRZEB - ALE OPRÓCZ ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ I URZĄDZANIEM DOMU INNE MOGĘ POLICZYĆ NA PALCACH 1 RĘKI
    (NIE MUSZĘ MIEĆ CO ...
  3. Codzienny w Cebulkowie (C 117A)

    Strasznie męczy mnie ta bezczynność :(
    Zimy nie ma i raczej nie zapowiada się na rychłe jej pojawienie się. Wyśmienita pora żeby zacząć budowę. Pozostaje mi teraz poszukiwanie pomysłów na zagospodarowanie swojego domku co jest bardzo przyjemne. Tylko zdecydować się jest bardzo ciężko.
  4. Budowanie marzeń

    Budowlańcy odwiedzili dziś budowę, wymienili okno w łazience na właściwe:

    i tym sposobem w końcu mam pierwsze DOBRE okno w domu. Na szczęście niedługo będzie też cała reszta. Niestety będziemy się zmagać z "fachowcem" od pierwszych okien (dzwonił kilka dni temu, żeby się dogadać, ale powiedziałam, że już za późno, więc wczoraj przysłał ponaglenie ...
  5. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    elektryka gotowa, TV też.
    Chłopaki od alarmu jak obiecali, tak zrobili: w jeden dzień położyli całą sieć przewodów do alarmu :o
    Takiego tempa się nie spodziewałem, a jeszcze mniej spodziewałem się takiego zużycia przewodu: poszło prawie 500mb...
    Może jutro całą instalację obfotografuję, to zamieszczę jakieś fotki

    Tynkarze jednak prawdopodobnie wejdą jeszcze przed świętami :P
Strona 1 z 11