dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. rASI domek - fotoretrodziennik

    rASI domek - fotoretrodziennik
    [ Idź do strony: 1, 2, 3, 4 ] 239 rasia 55777 Czw, 7 Styczeń 2010 22:59
    rasia

    O jojoj!!! :o Ale jesteście niesamowici! 8) :D :D Dziękuję, że tu zaglądacie... 8) To bardzo buduje... :lol:
  2. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Wylewki schną powoli, ale już widać efekty i ściany również pięknie schną :)
    Salon z widokiem na wykusz

    Salon z widokiem na okno do gabinetu( Michał będzie przez to okno dostawał jedzonko :lol: :lol: )

    Kuchnia - niby moje królestwo :wink:

    Mokre plamy ...
  3. Pasie budują

    Inspiracje

    Zapożyczone od Malutkiej :)





    Wiem, wiem ................ nie te przestrzenie :roll: ale kolorystyka bardzo fajna i myślę, że mój maciupki salonik też będzie dobrze wyglądał w takich kolorach, no może drewno jak dla mnie trochę za ciemne :roll: ale w tym temacie też coś się ...
  4. C164 "dom za miedz?" BARTOLINKI i GONZO93



    I popełniliśmy błąd/niedopatrzenie :(, kurczę.
    Chcieliśmy zrobic opaskę wokół wejścia do salonu i teraz jak? skrócić opaskę do listwy przyściennej przy dolnym stopniu? czy rwać listwę?
    Jakoś mi to teraz razem nie gra - framuga i listwa przyścienna :roll:.
    Ściana jest za krótka :-?; chociaż z drugiej strony idealnie zgrała się ze stopniami :lol:.
  5. rASI domek - fotoretrodziennik

    Cytat Napisał rasia
    Dobrywieczornie! :D :D :D

    Byłam dzisiaj u dentysty... ojć... :wink: sześć kanałów... okropieństwo... :x

    No i byłam u Myszy!!! 8) :D :D Jak tam ślicznie... 8) Ma booooską antracytową ścianę/właściwie dwie/ i booooskie czarne szafki w kuchni i booooskie łazienki i boooooskie lampy....... i blaty.... kurde, wszystko booooskie! Miała też boooski karmnik dla sikorek ze słoniną na drucikach... ale Filip go wywąchał, powalił i słoninę zżarł...
    ...
Strona 1 z 13