dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Uwaga - filolodzy budują dom !!!

    Powiem całkiem po cichutku - murarze przyszli dzisiaj do roboty rano i na razie widać postępy.
    Część ścian kolankowych gotowa do szalowania pod wieniec, całość materiału wciągnięta na górę (zastało mi ok. 14 palet materiału !!!!), pustaki kominowe gotowe do murowania, jutro majster ma jechać do Kobierzyc na oględziny cegły rozbiórkowej na obmurowanie kominów (sam zaoferował - ja chyba śnię) i jeśli będzie ok to bierzemy i jazda.
    Wieniec będzie lany raczej ...
  2. Dziennik Emila i Eli

    A oto częściowo wykonane tynki na zewnątrz:











    Kolor miał być znacznie jaśniejszy - może to kwestia słabego doświetlenia ...
  3. Historia budowy domu Magdy i Andrzeja

    Dzisiaj, pod przewodnictwem p. Andrzeja, prace wznowiła ekipa hydraulików.
    W ciągu trzech dni mają do dokończenia poziome odcinki odkurzacza centralnego oraz przede wszystkim ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazienkach na górze.
  4. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Dziś AKCJA-ZALEWANIE STROPU. Nasi budowlańcy obiecali,że do soboty staną ścianki a przez kolejne półtora tygodnia będą stawiać więźbę.Chłopaki się rozbrykali i jak będą tak dalej szaleć, to nie zdążę sprzedać mieszkania. Mamy z nimi podpisaną umowę na stan surowy ale się zastanawiamy czy przypadkiem nie pociągną budowy do końca wraz z wykończeniówką. Wizja poszukiwania nowych "fachowców" mnie przeraża a po co skoro z tymi współpraca układa się bardzo ...
  5. Irysy budują dom...

    Cały czas jesteśmy na etapie poszukiwania fachowca od kominków. Musimy niestety szukać najtańszego. . A ostatnio sporo prac zostało zakonczonych. Dekarze skończyli dach. Została tylko podbitka do wykonania, a nastąpi to za czas jakiś. Również elektryk zakończył dzisiaj swoje dzieło. Oprócz elektryki zostały rozprowadzone przewody do sieci komputerowej (sześć pomieszczeń) i kable głosnikowe. Ceną za robociznę mile nas zaskoczył. Oby tak dalej. Na przyszły tydzień są już ...
Strona 1 z 15