dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. budowe czas zaczac :))

    budujemy z siporexu, jezeli chodzi o fundamenty moj maz opracowal juz magiczny plan na ich docieplenie - nie pytajcie jaki bo nie powtorze - ale jest tam wszystko a moze i jeszcze wiecej :roll: ; dlugo czytal i przegladal archiwum muratora i wymyslil - kocepcja bardzo mi sie podobala jutro go zapytam jak go zaizolowal i czym docieplil, oraz jaki zrobil drenaz :)

    chcielismy sie zdecydowac na wiazary dachowe i brak stropu - ale w koncu nie wypalilo - mamy strop i zwykla wiezbe - czy ...
  2. moj domek na zielonym wzgorzu

    :D jutro przyjezdza na moje wzgorze domek .. tzn elementy drewniane mojego domku z bali.. fundament i piwnica juz sa... zatem czas skladania zaczac !!
  3. budowe czas zaczac :))

    Jak milo byc na forum i czytac komentarze do dziennika :)
    rzeczywsicie nic nie napisalam o naszej dzialce i domku :)


    A wiec od tego powinnam zaczac: dzialka jest duza - tak mi sie wydaje- 2000m2 - dla mnie w sam raz - chociaz moglaby byc szersza - a tak ma 27m x 74m
    w pierwotnej wersji dom mial byc w "elke" ale sie nie zmiescil wiec go wyprostowalismy :) - i zrobil sie dluuuuuuuuuuugi ale co tam bedzie ladny :)


    dom ma ok 150m2 ...
  4. Dziennik Kasi i Zubra

    Dzisiaj zalewaliśmy fundamenty.Poszło w miarę sprawnie, pomimo raczej niesprzyjającej pogody / co chwilę opady deszczu/

    Tomek wrzucił zgodnie z zaleceniami naszego majstra wszystkie drobniaki jakie miał "żeby pieniądze trzymały się domu".

    Oj! żeby się trzymały .Na fundamenty poszło 29m3 betonu / B20/, po 250 zł m3+ koszt pompy/ my płaciliśmy za godzinę pracy pompy, nie pamiętam ile, ale wychodzi tyle samo , jak dopłata do każdego m3 /20zł/. ...
  5. Nasza Iskierka :)

    09.05.2007
    Znowu deszcz... A podobno miał być bardzo gorący maj. Na razie tego nie widać, ale w końcu jeszcze trochę do końca miesiąca zostało. Obawiałem się trochę, czy mocny wiatr i deszcz nie przeszkodzą w budowaniu ale okazało się, że poszło całkiem ładnie ;) Po powrocie z pracy pojechałem na budowę i okazało się, że wszystko co było planowane zostało zrobione. Przy drodze okazało się, że kopią już linię energetyczną więc nie trzeba będzie długo czekać ...
Strona 1 z 11