dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. PENELOPA - dom Mary i Mobutu

    aluminiowy 'ruszt' zainstalowany w ubiegłym tygodniu
    niestety nie obyło się bez wpadek ale o szczegółach napiszę (+ zdjęcia) jak otrzymam oficjalne stanowisko Jocza

    czy to normalne że profil okienny przyjeżdża bez folii ochronnej?

    dziś nasi Młodzi Architekci dostarczyli kolejne wizualne 50/50
    tj sporo pracy przed nimi
  2. Iskierka Puchaczy

    A tutaj kosimy i grabimy :) Niby jeszcze nie potrzeba, ale za to jaka frajda ;)

  3. Dom na 102 (D09B) Kasia&Tomek - BUDUJEMY ;-)

    zborjenie wejścia do domu...

    korzystając z okazji rozciąganie kabelków.....



    i wreszcie wybudowany dach - było trochę roboty -> jest wiecha ;-)
    ...
  4. Iskierka Puchaczy

    Witamy serdecznie na naszym dzienniku budowy :)

    No, jeszcze nie do końca "budowy", ale już zbliżamy się do tego małymi kroczkami. Mieszkając od pewnego czasu w szarym bloku na ok. 25 m2 doszliśmy do wniosku, że coś trzeba zmienić, bo nastąpią nieodwracalne zmiany w psychice naszej oraz naszego kota ;) Na początku myśleliśmy o większym mieszkaniu, jednak po porównaniu cen lokali z kosztami budowy domu zdecydowaliśmy, że druga opcja jest znacznie bardziej ...
  5. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    AAA zapomniałabym, kupiłam też rekuperator Firmy Dospel....Wynegocjowałam cenę o 1200 zł niższą od firmy, która będzie mi go zakładała. Ja kupiłam centralę i resztę potrzebnych rzeczy ( rurki i inne anemostaty ) w innej firmie na południu Polski. Szukam gdzie tylko mogę oszczedności.....i cały czas wszystkie ceny negocjuję.... czasami wychodzi mi to bardzo dobrze a czasam dobrze..... W przypadku rekuperatora myślę, że wyszło mi to bardzo dobrze.....Centrala tego rekuperatora ...
Strona 1 z 8