dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Ściany 4

    Dawno nie pisałem, a tyle się zmieniło!!!
    Nawet nie pamiętam kiedy padało, a kiedy była ładna pogoda (ale będę improwizował)

    Budowa ścian przebiegała według planu jak poprzednio - znowu dodam że ekipa I klasa (już skończyli więc to nie jest "wazelina" wielokrotnie praca jaką wykonali była chwalona pod względem dokładności przez następnych wykonawców).
    Wracając do ścian to już widać gdzie będą okna i jakie one są duże - będzie ...

    Updated 23-11-2013 at 23:28 by anula81

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Magia inżynierii lądowej

    Dzisiaj postanowiłem rozszalować płytę balkonową całe 14 metrów 72 cm długi, miałem cykora czy ta operacja nie skończy się katastrofą budowlaną. Najpierw zerwałem co drugi rygę a potem powoli tak żeby zastało płyta podparta w minimalnie podtarta, a potem podkopałem ostatnie podparcia i odsunęłam od ścian konstrukcyjnych szalunek i się zwalił na ziemie i proszę…
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: halfen, łączniki balkonowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. mini reportaż

    obiecane fotki z budowy i szalowania ścian kolankowych.



    ...
  4. Więźba dachowa

    Ogólny widok:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P221113_13.38.jpg
Wyświetleń:	656
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	226229

    i na razie tyle wystarczy

    Updated 18-04-2015 at 17:10 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Wnętrza - strefa dzienna (3)

    Wrzuciłem jednak punkty świetlne do modelu i na szybko zrobiłem rendery. Jakoś jest taka sobie, ale pozwala więcej sobie wyobrazić, niż sam rysunek ze SketchUpa. Na tym etapie chodziło mi o ogólny rozkład mebli i oświetlenia. Okładziny, kolory etc. są dosyć przypadkowe - ot, żeby zaznaczyć co się dzieje.



    ...