dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Ekipa od kostki działa prężnie. Pewnie dzisiaj skończą - została większość opaski do zrobienia.








    Podoba mi się ich dzieło. Nawet bardzo.
    Tylko trzeba to będzie nieźle ziemią obsypać, żeby
    ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kostka1.jpg
Wyświetleń:	303
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	413244   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kostka2.jpg
Wyświetleń:	300
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	413245   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kostka3.jpg
Wyświetleń:	307
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	413246   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ł1.jpg
Wyświetleń:	337
Rozmiar:	53,9 KB
ID:	413247  
  2. wełna mineralna na sufit podwieszany?

    witam, może ktoś podpowie czy wełnę w mojej sytuacji dać na suficie podwieszanym, czy pod dachem?. Poniżej zdjęcie.
    No i drugi problem: wiem, że muszę zostawić 3 cm pomiędzy deskami a wełną ale czy w przypadku, gdy dach mam pokryty dwukrotnie papą to potrzeba dawać tą membranę pomiędzy dachem a wełną? Żółta kreska oznacza miejsce, gdzie będzie montowany sufit.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	123.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	81,0 KB
ID:	413199

    Updated 17-05-2018 at 15:53 by Magdalenna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dom w Zdrojówkach

  4. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

    Kończący się tydzień był trochę zwariowany. Jak długo niewiele się działo tak teraz trzy ekipy miały działać na raz. Wyszło tak, że były na raz co najwyżej dwie - a i to chwilami.
    1. Elektryk trochę podciągnął pracę - i zniknął. Zostawił narzędzia, więc pewnie wróci (już nie raz miał dłuższe przerwy i nie odbieranie telefonów czy nie zjawianie się mimo obietnic).

    Odpiął PENa od rozłącznika. Dehnshielda przeniósł pod blok rozdzielczy i podpiął ...

    Updated 18-05-2018 at 09:20 by Kaizen

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wanna.jpg
Wyświetleń:	396
Rozmiar:	76,4 KB
ID:	413103  
  5. Zmiany zmiany zamiany

    Dawno nic nie było, a trochę się podziało:
    1. Wykonawca wybrany, na razie plan na SSO
    2. Zamówione okna przy wykorzystaniu promocji zimowych, termin realizacji - 8 tyg. od obmiaru, a obmiar będzie jak się na niego umówię. Umowa jest bezterminowa i gwarantuje cenę,
    3. Po długim oczekiwaniu - jest pozwolenie na budowę
    4. na działce stoi garaż blaszany na zaplecze budowy
    5. licznik e.e. wisi, prąd jest (taryfa na budowę to jakieś totalne złodziejstwo) ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w jabłonkach 12 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum