dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Malowanie czas zacząć!

    Nareszcie przyszedł czas pierwszego malowania-wreszcie pustaki nie straszą schowane pod tynkiem i można złapać za pędzle, wałki i farby. Zdecydowaliśmy się na grunt oraz farbę Śnieżki. Na razie wszystko na biało i albo tak zostanie, albo dojdą delikatne akcenty kolorystyczne. Na szczęście tynki okazały się naprawdę równe i poszło w miarę sprawnie. Salon i kuchnia gotowe, teraz walczymy z klatką schodową i wiatrołapem. Na piętro przyjdzie czas duuużo później...
    ...

    Updated 13-09-2013 at 13:47 by Kainna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Mury pną się do góry...

    Mury pną się do góry, czyli jak powstały ściany.

    Dla mnie, jak pewnie i dla większości inwestorów jest to jeden z fajniejszych etapów budowy, kiedy efekty są widoczne z dnia na dzień, z godziny na godzinę.







    ...
  3. mokre sciany od fundamentu co z tym zrobic?

    - 13-09-2013 - 06:56 (mam "malutki" problem na dwoch scianach do okolo 15cm wysokosci i 1.5m szerokosci pojawily sie mokre plamy)
    Cytat Napisał artbeti Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	421.jpg
Wyświetleń:	236
Rozmiar:	42,7 KB
ID:	211964Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	415.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	35,5 KB
ID:	211965
    Cytat Napisał zamerdz Zobacz post
    hej, wrzuć parę zdjęć to będzie można coś więcej powiedzieć
  4. malowanie klatki schodowej i holu (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    udało nam się wkońcu wymalować hol i klatkę schodową , , , , , , we wrześniu pierwszoklasiści są pasowani na uczniów, a ja pasuje ściany ...
  5. Zgłoszenie POŚki - wizyta czwarta

    W ubiegły poniedziałek otrzymaliśmy pismo ze Starostwa, że mamy czas do 20 września, żeby uzupełnić dokumentację związaną ze zgłoszeniem POŚ'ki. Według tego pisma brakuje nam w naszym zgłoszeniu.... PROJEKTU PRZYŁĄCZA KANALIZACYJNEGO! Szybko sprawdziłam w dokumentacji i okazało się, że odpływ ścieków jest rozrysowany na mapie do celów projektowych zatwierdzonej przez Starostwo Myślałam, że mimo to muszę zrobić jeszcze jakiś dodatkowy projekt, ale już nie ...

    Updated 13-09-2013 at 12:10 by ella&co

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum