dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Sterta palet i co dalej ?

    Na budowie zebrało się sporo palet. Problem jest taki, że hurtownia nigdy nie ma "po drodze", żeby je odebrać. Kierowca jak się rozładuje u mnie na budowie, to zawsze jedzie po towar do producenta i nie będzie zajmował sobie miejsca paletami! Owszem, pierwsze palety po dostawie bloczków fundamentowych, hurtownia zabrała przy kolejnym transporcie.... teraz już "nie ma czasu"... i znowu wydaje się mi, że tylko na początku współpracy "wzorcowo" odebrali ...
  2. dachy, daszki i lampy zewnętrzne (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    korzystając z pogody ułożyliśmy dachówkę na daszku wejścia do piwnicy i nakleiliśmy taśmę ołowianą, brzeg taśmy został osilikonowany silikonem dekarskim , , zajęliśmy się też daszkiem nad wejściem, ale brakło mi taśmy opierzeniowej, zamówiłem na allegro, przyszła, ale nie dało się jej zainstalować, ...
  3. A tu mamy pralnię, wc w trakcie prac i moje osobiste dzieło - pasiasty korytarz "-)

  4. A sypialnia z garderobą i łazienka przy niej wyszły nam tak :-)

  5. Nasze M-71 czyli noc księżycowa

    Cytat Napisał stam222 Zobacz post
    No i doczekałem się więźby dachowej. Jeszcze nie w pełni gotowej ale robota ruszyła i powoli widać jej efekty.
    Najgorsze w tym, że jestem poza granicami kraju i cały nadzór jest nieco utrudniony. Co prawda mam telefoniczny kontakt i z murarzami i z cieślą a dodatkowo żona pstryka zdjęcia i przesyła na bieżąco więc jakoś dajemy radę to wszystko ogarnąć.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08755.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	28,9 KB
ID:	203661

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08757.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	25,5 KB
ID:	203662

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08764.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	39,0 KB
ID:	203663
    ...