dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Powolutku do przodu

    No i dalszy ciąg walki z urzędami Wczoraj odebrałem wypisy z rejestru gruntów niestety jak sie okazało po powrocie do domu i dogłębnym przeanalizowaniu wypisów okazało sie że wpisana jest zła księga wieczysta dla mojej działki i znowu trzeba będzie złożyć wniosek i czekać czekać czekać
    Ale są i pozytywy
    Przyszedł projekt więc zrobię kilka kopi roboczych i może iść do adaptacji. W między czasie pilnie czekam na warunki przyłączenia wody i kanalizacji ...
  2. Taka mała chatka prawie w lesie

    Witajcie w naszej bajce ,a może to momętami w horrorzesama doprawdy nie wiem
  3. zmiany w projekcie

    Zmiany w elewcji:
    -A więc tak, daszek z tyłu out, będzie tam balkon identyczny jak w oryginale od frontu. Natomiast balkon od frontu także usunęlimy .
    Zmiany w środku:
    -To jeszcze nie koniec zmian, drzwi wejściowe zostały przesunięte w prawo, zamiast drzwii będzie kolejne okno w kuchni, dzieki temu mamy wiekszą kuchnię, kosztem małego pokoju na parterze, ale i tak nie był nam potrzebny.
    -w pokoju gościnnym (nad garażem) połączylismy łazienkę i garderobę ...
  4. Stal na fundamenty…

    W celu postawienia dobrych fundamentów postanowiłem zacząć rozglądać za stalą zbrojeniową, tak samo jak w przypadku betonu, jest sporo dostawców i przy potrzebie 410kg fi 12 i 12kg fi 6 średnio koszt wychodzi około 1450 – 1550zł. Ale z transportem jest problem albo to przy okazji jak będzie jechał to przy okazji przywiezie i nie wiadomo kiedy, albo zapłacić. Kolega jak budował dom dał mi namiar na hurtownie stali gdzie robią od razu całe zbrojenie i gotowe elementy przywożą ...

    Updated 14-07-2013 at 22:23 by tomdts

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Rośnie konstrukcja z KVH

    No i lada dzień będzie alarm. Dzisiaj podjęliśmy sporo decyzji co do wyboru firm: elektryka, reku, żaluzje zewnętrzne.
    Trochę fotek naszej elewacji z rosnącą konstrukcją z KVH.