dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Fazowanie krawędzi drewna + SPAXY zamiast gwoździ ciesielskich

    Fazowanie krawędzi drewna + SPAXY zamiast gwoździ ciesielskich

    Na nasza budowę weszła ekipa cieśli. Byli z polecenia z gwarancją satysfakcji na takich upierdliwców jak ja... Zobaczymy

    Rozładowali swój sprzęt i byłem w szoku. Samochód wypełniony tak szeroką gamą precyzyjnych narzędzi, że większości nie umiałem nazwać. I co ważne. Chłopaki nie uznają piły łańcuchowej i takowej do wykonywania takich usług nie stosują. Niwelator, poziomice ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: fazowanie krawędzi drewna, spax do więźby Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Drewno na więźbę - suszone, strugane i impregnowane

    Z racji, że mam co nieco wspólnego z drewnem bardzo ważne dla mnie było aby materiał na więźbę był bardzo dobrej jakości, a z racji swojej wrodzonej upierdliwości byle czego sobie wcisnąć nie dam.

    Padło na drewno suszone komorowo, strugane i impregnowane. Aby być pewnym, że tartak faktycznie suszy i impregnuje jak trzeba pojechałem incognito do tartaku. Obejrzałem komory do suszenia, podpytałem majstra co i jak. Przy okazji obejrzałem drewno przygotowane do odbioru ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: więźba strugana, więźba suszona komorowo Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Kopanie

  4. Co Cię nie zabije…cd

    I z dziś, gdzie razem z Tatą W., ociepliliśmy pozostałą część:

    styro z czarnymi kołkami to nasza sprawka ( może to i dziwne, ale dumna jestem z tych kilku kawałków )
    zwracam uwagę na pięknie zamiecioną podłogę - zamiatałam 3 razy dla potrzeb idealnego zdjęcia

    rzut oka na ukończone dzieło:


    ...
  5. Co Cię nie zabije…

    Niech będzie się to nazywało, że ‘wzmocniona’ wydarzeniami ostatnich dni, wracam do pierzchamotkowych zapisków… Się nam podziało w życiu ostatnio, niestety niezbyt dobrze dla nas, ale ponieważ nie jest to forum doło – problemo – poradcze, więc daruję sobie rozpisywania co i jak, a skupię się na tym, co następuje…a następuje tak:
    M. z racji koniecznej rekonwalescencji został odsunięty od wszelakich prac fizycznych i oddelegowany do sprawowania wyłącznie funkcji logistyczno – zarządczych ...