dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. W pewne sobotnie przedpołudnie-cz I.

    Dziś kilka fotek nadal w zimowych klimatach, mimo że za oknem maj . W pewne sobotnie przedpołudnie tym razem zima dała nam takie piękne widoki: pełne słońce, lekki mrozek i szron. Było bardzo pięknie, wybraliśmy się na działkę, żeby trochę poodśnieżać w domu i na tarasach, tym razem wzięłam również koce do wytrzepania i odświeżenia. Zrobiło się tak domowo, wyobraziłam sobie, jak to kiedyś będę wietrzyć kołdry... .Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01269.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	64,5 KB
ID:	118235Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01273.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	118236Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01275.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	55,6 KB
ID:	118237Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01276.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	52,6 KB
ID:	118238Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01280.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	53,9 KB
ID:	118239 ...
  2. dolna łazienka cd.

    Podjechałam dzisiaj do sklepów łazienkowych pooglądać parę rzeczy. Widziałam więc na żywo odpływy Wiper. Wyglądają na solidne i będę z nich wybierać. Najbardziej podoba mi się Wiper Ponente Mat, gdzie panel wygląda jak stal szczotkowana.


    Będziemy brać z kołnierzem, nóżkami i mankietem, aby wszystko porządnie zaizolować.

    W nocy szukałam baterii do umywalki. Trafiłam ...
  3. prawie rok

    Witam wszysykich budujacych nie bylo mnie rok i nic się nie działo ciekawego ,ale mam nadzieje że to sie zmieni, plany planami a życie robi różne niespodzianki. Na mojej działce tylko fundament na budynek gospodarczy, 18 wywrotek ziemi i tylko trawa rosnie i muszę kosic, ale wczoraj mój mąż zaczął stawiać pustaki i ma już pierwszą warstwę więc myslę że teraz to się cos będzie działo.Pozdrawiam
  4. ścianki działowe na poddaszu :)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0442.jpg
Wyświetleń:	391
Rozmiar:	89,7 KB
ID:	118197Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0440.jpg
Wyświetleń:	315
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	118196Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0441.jpg
Wyświetleń:	293
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	118195

    Po południu zastałam taki oto widok... ustaliliśmy zgodnie z m., że w razie czego wprowadzamy się na górę, bo będzie na pewno do końca czerwca skończona, schody też mają być do końca czerwca, więc będzie jak się dostać - a nie po drabinie.
    Schody: temat był wałkowany długo... różne opcje, różne ceny, w końcu stanęło na lokalnym tartaku: w razie czego łatwiej ...
  5. Montaż domu

    Montaż ścian i konstrukcji dachowej domu z prefabrykatów

    Start robót: godz: 7:00









    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bursztyn, dom prefabrykowany Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum