dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Budowlane tempo...

    Na budowie bardzo dużo się dzieje. Elektrycy nie docenili naszego budynku i z 5 dni instalacji zrobiło im się 9 Z przerwą na długi majowy weekend, ale na szczęście wczoraj skończyli

    Skończył też hydraulik, natomiast dzisiaj weszli tynkarze i niedługo nasz domek będzie już całkiem udomowiony

    Dzisiaj udało się też wymienić okna, które były do poprawki, więc tynkarze mogą sobie spokojnie działać

    A tutaj trochę kabelków na korytarzu: ...
  2. Machina ruszyła...

    Wytyczenie budynku.
    Usunięcie warstwy humusu.
    Przygotowanie terenu pod płytę fundamentową.






    Tagi - katalog słów kluczowych: humus, płyta fundamentowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. a niech go!

    Wczoraj próbowałam uaktualnić swój dziennik. Niedługo zrobi się z niego miesięcznik. Natrudziłam się, i ..... post wyparował. A niech go (znaczy Forum) licho weźmie!
    Ale spróbuję wybaczyć, więc...

    Próba aktualizacji nr 2.

    Co załatwione?
    Okna - już pisałam, klepnięte. Trzeba tylko przełożyć, czytaj opóźnić ich montaż (chyba niewielu jest takich klientów) oraz w końcu podpisać aneks na szczegóły dotyczące montażu (jaka podwalina, ...
  4. Ściany!!

    Od soboty są ściany: http://forum.muratordom.pl/album.php...hmentid=114557
    a dziś zalany został strop nad parterem (zdjęcia będą w sobotę).

    Woda też już podłączona
  5. dachowanie

    prac ciąg dalszy lukarny i szczyty zrobione teraz deskują dach potem zostanie już tylko czyszczenie docinanie jak to mówią cała żmudna robota no ale.... ktoś to musi zrobić
    a tak to wszystko wygląda na obecną chwile

    front
    (po tym trepie widocznym od frontu weszłam na górę mając lęk wysokości tak się już nie mogłam doczekać widoku poddasza )

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0097.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	115170

    prawy bok z przedłużonym dachem nad ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0102.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	115174