dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik po budowie

    Budowa skończona już jakiś czas temu. Zawsze podziwiałem ludzi, którzy jednocześnie prowadząc budowę, znajdowali czas na prowadzenie dziennika budowy. Mnie na to zabrakło i czasu, i sił. Ten wątek będzie poświęcony ogrodowi, który powstaje wspólnym wysiłkiem moim i Mojej Lepszej Połowy.

    W tytuł wkradł się błąd - nie będzie to dziennik. Będę raczej zamieszczał zdjęcia wbrew chronologii. Częściej na zasadzie - tak wygląda dzisiaj, a kiedyś wyglądało ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: galeria zdjęć, ogród Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Przyłącza niektóre

    Mamy:
    - zrobioną wcinkę do wodociągu i podpisany protokół odbioru przyłącza
    - ułożony pierwszy odcinek kabla energetycznego - z dalszym czekamy na koparkę
    - ułożony przewód gazowy - po inwentaryzacji zamontują gazomierz i podłączą gaz - będzie można odpalić kocioł i sprawdzić, czy działa.

    Kanalizacji brak - jest przydomowa oczyszczalnia ścieków.
    Wcześniej ułożyliśmy też kable : telekomunikacyjny i domofonowy.

    ...
  3. płytkowanie kotłowni-podłoga (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    tato zaczął teraz kłaść płytki na podłodze w kotłowni
    w piwnicy nie robiliśmy wylewek, i choć staraliśmy się wylać płytę fundamentową jak najlepiej to jednak miejscami trzeba nadrabiać klejem, ale nie jest tragicznie
  4. Skrót efektów naszych prac do dnia dzisiejszego.

    Do dnia dzisiejszego udało nam się zalać strop, a Panowie budowlańcy. Zaczęli dzisiaj stawiać ścianę kolankową.
    Oto skrót efektów prac ,naszej ekipy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03125.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	114775Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03153.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	62,0 KB
ID:	114776Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03130.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	114777Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03260.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	52,7 KB
ID:	114778
    Pozdrawiam
  5. Wytyczone fundamenty

    W końcu nadszedł dzień 09.03.2012, kiedy zostały wytyczone fundamenty. Czułam się wtedy jak dziecko, które pomimo zakazu rodziców, zjadło za dużo słodyczy. I zaczyna go telepać od nadmiaru cukru. Cały dzień cieszyła mi się buzia i miałam ochotę wszystkich przytulać. Począwszy od wrednej sąsiadki, a skończywszy na Panach , którzy wywożą śmieci. Mój mąż się przemógł i zrobił zdjęcia wytyczonych fundamentów. Nie wiem czy przy tym zachowywał się jak szpieg z ...