dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. ocieplanie poddasza c.d. (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    a tak wyglądały dalsze prace na poddaszu, tutaj zawatowana na gotowo nasza łazienka, teraz już lepiej widać jak będzie wyglądał sufit
    a tutaj garderoba z oknem dachowym i obrobionym glifem, wiem że dolny glif powinien lecieć równolegle do ściany a górny równolegle do sufitu, ale ja zrobiłem prostopadle do połaci dachu, żeby nie pocieniać w tych miejscach warstwy wełny ...
  2. Nasze wizje Domku z116

    Witam, wraz z żoną też chcemy budować dom z116, bardzo się on nam spodobał i uważamy że będzie pasował do miejscowości w której mamy działkę. Jesteśmy na etapie załatwiania ostatnich formalności związanych z zakupem naszej działki. Gdy już to załatwimy, będziemy się starali jak najszybciej zdobyć pozwolenie na budowę,.żeby jeszcze w tym roku ruszyć z budową. Nasze plany na ten rok to zrobienie fundamentów czyli stan "Zero" .
    Ze zmian, które chcemy ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dom na działce 7.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	108598   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dom na działce 6.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	108599   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dom na działce 5.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	108600   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	thumb_Z116_rzut1.png.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	85,5 KB
ID:	108601   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	thumb_Z116_rzut2.png.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	108602  

  3. bloczki fundamentowe :)

    Zbrojenie zalane i dziś już piękne bloczki pną się ku górze!





    Porotherm już czeka : (obiektyw troche zaparowany)
    ...
  4. co nowego

    Witam,
    dawno mnie nie było w zasadzie nic ciekawego się nie dzieje

    Rozpoczęliśmy sezon grillowy

    I poddałam się czyli zleciłam firmie zajmującej się załatwianiem formalności zadanie aby poprowadziła moją dokumentację do uzyskania pozwolenia na budowę, jak na razie mam załatwione mapki z zaznaczonym wjazdem informację że moja działka jest objęta planem no i tyle czekam na podpisy współwłaścicieli drogi i myślę, że wtedy coś ruszy
  5. Droga skończona

    Wczoraj (3 dni po rozpoczęciu) Szef ekipy budującej drogę zgłosił zakończenie.
    Dotąd widziałem jedynie stan ok. 1/3 (stan na zdjęciach w galerii: http://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=3987 )
    - Ziemia została wybrana na głębokość 50cm, miejscami do 60cm,
    - wykop wyłożony geowłókniną gr. 0,5cm,
    - zasypany drobniejszym żwirem i kamolami,
    - na to wysypano i ubito kliniec,
    - ziemia z wykopu przewieziona na dalszą część działki (przyda się). ...