dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Gotowi do startu, start !!!

    Witam,

    Razem z zona postanowilismy wybudowac dom w okolicach Gorzowa Wlkp. Po bolach, mekach, trudach nareszcie zaczynamy budowe. Termin rozpoczecia prac ustalony na 10 kwietnia 2012.
    Po godzinach narad, obrad, przejrzeniu 1000 i 1 projektow wybralismy... projekt indywidualny. Plan byl prosty, dom ma byc funkcjonalny, energooszczedny, nie duzy i w prostej bryle z duzymi przeszkleniami.
    Pani Architekt spelnila nasze marzenie. Teraz czekamy na dom w realu.
    ...
  2. Czas, czas, czas...

    Szczycik postawiony, kominy wymurowane . Strop podlewany regularnie, beton dojrzewa.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HPIM4401.jpg
Wyświetleń:	1077
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	108054Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HPIM4402.jpg
Wyświetleń:	1072
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	108055
    Jutro pracę na budowie zacznie ekipa dekarzy Pana Waldka. Najpierw więźba, materiał solidny mazurski starodrzew . Kominy wymurowane zostaną z cegły klinkierowej crh luna, tak jak słupy - 2 od frontu domu i 1 na tarasie. Dach będzie kryty blacho dachówką w kolorze grafit mat.
  3. budowlańcy na działce

    Witam!
    Dzisiaj nasza ekipa budowlana rozpoczęła prace. Przywieźli piach do posypywania i stal na zbrojenie fundamentów, panowie zbijali deski do szalunków. Jutro inwestorka zawita na plac budowy a także zrobi porządek w DB (dodam fotki i projekt).
  4. Hop na strop

    Dzisiaj zalany został strop. Poszło 38 m3 betonu. Mieliśmy zalewać w piątek, ale pompa się zepsuła. Taki pech.

    Ekipa zrobiła sobie przerwę (inna budowa) a strop sobie schnie i nabiera mocy.

    Więźba ma przyjechać na dniach i czekać.

    Do kupienia zostały kominy. Będzie system z ceramiką, ale jeszcze nie wiem jakiej firmy.

    Jesteśmy też na etapie wybierania czegoś na dach. Wstępnie już nawet wybraliśmy dachówkę i kolor: ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dach, strop Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Orodzenie

    Dzis wkopalem 51 2,5 m slupkow na glebokosci 80-90 cm, 28.03.12 mam zamiar zalozyc na calosc siatke lesna 1,60 i w ten sposob mam ogordzenie na czas budowy za skromne 600zl.
    Zalacze pozniej jakies fotki.